آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش محاسبه مساحت سطح رویت Revit Area Calculations

آموزش رویت Lynda – Revit Area Calculations

آموزش محاسبه مساحت سطح رویت Lynda – Revit Area Calculations

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – Revit Area Calculations از سایت لیندا را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه محاسبه مساحت (Room & Area) در Revit، آموزش مساحت بندی پلان بالا ببرید.

پس از گذراندن این کورس آموزشی Lynda – Revit Area Calculations، یاد گرفته اید که چگونه می توانید نحوه ایجاد برخواست منطقه ای area quantities و انجام محاسبات پیچیده سطح  (area calculations) را در Revit پیدا کنید.

سلام ، نام من Paul F. Aubin است ، و به این دوره خوش آمدید ، جایی که ما نحوه ایجاد پروازهای منطقه را بررسی خواهیم کرد و محاسبات پیچیده منطقه را در نرم افزار Revit انجام خواهیم داد. پروژه های ساختمانی معمولاً برای تسهیل طراحی ، ارزیابی انطباق کد ، انجام برخاست مواد و تعیین نرخ اجاره برای صاحبان ساختمان و مدیران ، به محاسبات دقیق منطقه احتیاج دارند. چرا چنین محاسباتی را مستقیماً در همان نرم افزاری که برای طراحی ساختمان استفاده می کنید ، انجام نمی دهید؟ اکنون ، گرچه ممکن است استفاده از مناطقی که توسط عناصر اتاق گزارش شده اند وسوسه انگیز باشد ، اما برای برخی از این نیازها ، اماکن اتاق تقریباً انعطاف پذیر نیستند تا بیشتر الزامات محاسبه را برآورده کنند.

بنابراین ، در این دوره ، ما به بررسی کامل ابزارهای طرح منطقه Revit خواهیم پرداخت. ما نحوه ایجاد محاسبات ناخالص ساختمان و همچنین نگاهی دقیق به طرح منطقه قابل اجاره را شرح خواهیم داد. ابزارهای منطقه در دو طرح منطقه D کار می کنند ، مخصوصاً برای کار محاسبه منطقه طراحی شده اند. ما به ایجاد مرزهای منطقه که به طور خودکار از هندسه دیواره موجود ایجاد می شوند ، نگاه خواهیم کرد و همچنین درک خواهیم کرد که چه زمانی و چگونه ، رفتار اتوماتیک را برای ایجاد مرزهای دستی هدایت کنیم.

در این مرزها ، ما عناصر منطقه را اضافه خواهیم کرد که هر یک گزارش می دهند ، دارای اندازه هستند. با استفاده از برنامه ها و نمودارهای رنگی پرشده ، خواهیم دید که چگونه می توان زیرمجموعه ها را ایجاد کرد و گزارش ها و نمودارهای دلپذیر بصری ایجاد کرد. و هنگامی که قوانین داخلی نیازهای شما را برآورده نمی کند ، خواهیم دید که چگونه آنها را نادیده بگیریم و راه حل های سفارشی و هدفمند ایجاد کنیم. من در این دوره با استفاده از مثالهای معماری عملکرد طرح منطقه را نشان خواهم داد ، اما اگر از Revit Structure یا MEP استفاده می کنید ، همه چیز همچنان باید اعمال شود.

آموزش رویت Revit Area Calculations :

 • درک قوانین منطقه Revit Area
 • شروع به کار با طرح های منطقه ای
 • مروری بر مجموعه ابزار طرح منطقه
 • ایجاد محاسبه مساحت ساختمان ناخالص
 • محاسبه مناطق اجاره ای در یک ساختمان تجاری
 • ایجاد طرح های منطقه قابل اجاره
 • سفارشی کردن مناطق و طرح های منطقه
 • کاربردهای غیر سنتی برای برنامه های منطقه
 • زمان دوره: 1:50 ساعت
 • سطح آموزش: مبتدی
 • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

آموزش تصویری محاسبه مساحت سطح رویت

Lynda – Revit Area Calculations

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا