آموزش اتوکد 2 بعدی

دانلود آموزش آرشیکد Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training

دانلود آموزش آرشیکد Lynda - ARCHICAD 23 Essential Training

دانلود آموزش آرشیکد لیندا Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training

در این صفحه میتوانید آموزش جدید ترین ورژن نرم افزار تخصصی معماران، آرشیکد Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training را از سایت معتبر و محبوب لیندا دانلود کنید.

در این دوره آموزشی یادگیری ضروریات آرشیکد از سایت لیندا Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training ، برخی از تغییرات هیجان انگیز را با جدیدترین نسخه ARCHICAD پوشش می دهم. ما در مورد بهترین شیوه های مربوط به راه اندازی یک پروژه ، تفاوت های ظریف ترجیحات و ابزارهای مختلف ، ایجاد مجموعه های ترسیم و علاوه بر این ، ما به برخی از راه های پیشرفته تر برای بهره گیری از اطلاعات در تلاش برای ایجاد طرح های قانع کننده خواهیم پرداخت.

ابزارهای طراحی به طور مداوم در حال تحول هستند و روشی را که ما به عنوان طراح کار می کنند و چشم انداز خود را ایجاد می کنند ، بهبود می بخشند و مشتری های ما را تحقق می بخشند. دانستن اینکه چگونه می توانیم به بهترین وجه و کارآمد از این ابزار طراحی استفاده کنیم ، می تواند چگونگی برقراری ارتباط اشتیاق خود به دنیای اطراف خود را بهبود ببخشد.

مربی این دوره آموزشی آرشیکد، آقای Willard Williams است و نزدیک به 20 سال است که از ARCHICAD استفاده می کند و هدف من این است که به شما و تیم خود کمک کند تا با ARCHICAD مهارت داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه از آن به بهترین وجه و کارآمدترین روش ممکن استفاده کنید.

آموزش تصویری یادگیری ضروریات نرم افزار آرشیکد از سایت لیندا (مدل سازی اطلاعات ساختمانی)

Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training download

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

خرید پکیج آموزش فارسی آرشیکد ArchiCAD : (از صفر تا صد)

دانلود آموزش نرم افزار آرشیکد به زبان فارسی 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=109288 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا