آموزش اتوکد 2 بعدی

دانلود آموزش آرشیکد Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training

دانلود آموزش آرشیکد Lynda - ARCHICAD 23 Essential Training

دانلود آموزش آرشیکد لیندا Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training

در این صفحه میتوانید آموزش جدید ترین ورژن نرم افزار تخصصی معماران، آرشیکد Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training را از سایت معتبر و محبوب لیندا دانلود کنید.

در این دوره آموزشی یادگیری ضروریات آرشیکد از سایت لیندا Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training ، برخی از تغییرات هیجان انگیز را با جدیدترین نسخه ARCHICAD پوشش می دهم. ما در مورد بهترین شیوه های مربوط به راه اندازی یک پروژه ، تفاوت های ظریف ترجیحات و ابزارهای مختلف ، ایجاد مجموعه های ترسیم و علاوه بر این ، ما به برخی از راه های پیشرفته تر برای بهره گیری از اطلاعات در تلاش برای ایجاد طرح های قانع کننده خواهیم پرداخت.

ابزارهای طراحی به طور مداوم در حال تحول هستند و روشی را که ما به عنوان طراح کار می کنند و چشم انداز خود را ایجاد می کنند ، بهبود می بخشند و مشتری های ما را تحقق می بخشند. دانستن اینکه چگونه می توانیم به بهترین وجه و کارآمد از این ابزار طراحی استفاده کنیم ، می تواند چگونگی برقراری ارتباط اشتیاق خود به دنیای اطراف خود را بهبود ببخشد.

مربی این دوره آموزشی آرشیکد، آقای Willard Williams است و نزدیک به 20 سال است که از ARCHICAD استفاده می کند و هدف من این است که به شما و تیم خود کمک کند تا با ARCHICAD مهارت داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه از آن به بهترین وجه و کارآمدترین روش ممکن استفاده کنید.

آموزش تصویری یادگیری ضروریات نرم افزار آرشیکد از سایت لیندا (مدل سازی اطلاعات ساختمانی)

Lynda – ARCHICAD 23 Essential Training download

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

خرید پکیج آموزش فارسی آرشیکد ArchiCAD : (از صفر تا صد)

دانلود آموزش نرم افزار آرشیکد به زبان فارسی 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=109288 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا