آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش نقشه کشی اتوکد linkedin Learning AutoCAD 2021

آموزش اتوکد linkedin Learning AutoCAD 2021

آموزش نقشه کشی اتوکد linkedin Learning AutoCAD 2021

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی اتوکد 2021 جدید از سایت لیندا linkedin Learning AutoCAD 2021 را دانلود کنید. و از بهترین نرم افزار مهندسی نقشه کشی دنیا استفاده کنید.

پس از مشاهده این کورس آموزشی linkedin Learning AutoCAD 2021 ، یاد گرفته اید که چگونه با آخرین ورژن نرم افزار اتوکد نقشه کشی کنید و از اتوکد 2021 شناخته شده ترین نرم افزار CAD در جهان استفاده کنید.همچنین در مورد چگونگی کمک به شما در طراحی های خود بیاموزید.

اتوکد یکی از شناخته شده ترین ابزارهای تهیه CAD در جهان است. کاری که به شما امکان می دهد انجام دهید ، ایجاد طرح های خود با استفاده از دستورات و ابزارهای متعدد طراحی در رابط اتوکد است. همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از طرح بندی ها و بلوک های عنوان و درگاه های مقیاس بندی شده قصد طراحی خود را برقرار کنید.

کاری که این دوره یادگیری اتوکد برای شما انجام خواهد داد ، معرفی مختصری از دنیای اتوکد است. این برنامه شما را از طریق برخی از دستورات ، تنظیمات و رابط های ساده ای که برای شروع کار با اتوکد باید بدانید تنظیم می کند و شروع به ورود به اتوکد و پیچیدگی های آن می کند تا بتوانید به سرعت و به آسانی توسعه طرح های خود را شروع کنید. کاری که ما در این دوره یادگیری اتوکد انجام خواهیم داد این است که شما را به جایی برسانید که یک مثال کامل را کار کرده باشید تا از روند کار و روند اتوکد و چگونگی توسعه این طرح ها به نقاشی هایی که می توانید مطلع شوید. طرح خود را به راحتی با ذینفعان ، شاید پروژه ای که روی آن کار می کنید ، ارتباط برقرار کنید. بیایید اکنون شروع به کار کنیم و شما را با یادگیری اتوکد در این دوره یادگیری اتوکد آشنا کنیم.

 

دانلود آموزش یادگیری کار با نرم افزار اتوکد: بهترین نرم افزار نقشه کشی مهندسی

MP4 1280×720 | Total time: 2h | ENG | Project Files Included

Lynda – linkedin Learning AutoCAD 2021

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113002 :لينک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا