آموزش کامپوزیت

آموزش ادغام متون سه بعدی در فیلم افترافکت After Effect Titles Graphics

دانلود آموزش Digital Tutors - Integrating Titles and Graphics into Footage in After Effects

دانلود آموزش Integrating Titles and Graphics into Footage in After Effects

در این سری از آموزش های انیمیشن سازی افترافکت؛ آموزش دیگری را با عنوان Integrating Titles and Graphics into Footage in After Effects ، به شما معرفی میکنیم. و در مورد برخی از روش های مختلف برای ادغام عناوین و گرافیک titles – graphics در فیلم های متحرک صحبت (moving footage) می کنیم.

در مورد راه های متفاوت متصل کردن تایتل و گرافیک در فوتیج متحرک، صحبت خواهیم کرد. در مورد انتخاب کردن سطوح مشکل، دنبال و تعقیب کردن دوربین سه بعدی و همچنین متصل کردن متن به سایر عناصر در رندر صحبت خواهیم کرد. همچنین در مورد آموزش به انیمیت درآوردن گرافیک و نکات و ترفندهای آن خواهیم پرداخت.

ما با یک مشکل اساسی که حاوی مقدار زیادی آب است که برای پیگیری سخت است، شروع می کنیم. از ردیاب دوربین 3D ساخته شده در After Effects برای ردیابی اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

سپس به شما آموزش خواهیم داد که چطور می توانیم متن 2D را بدون استفاده از آب در شات ما لنگر بگذاریم و چگونگی ایجاد متن خودمان را در آن قرار دهیم. بعد از استفاده از توانایی متن اچستر با رندر ردیابی ردیابی برای ایجاد یک عنوان 3D به دنبال بیشتر با چراغ و سایه برای صحنه شهر ما استفاده کنید. و در نهایت، یک گرافیک متحرک ایجاد خواهیم کرد که ما در صحنه طبیعت یکپارچه می کنیم و در هنگام استفاده از ردیاب دوربین، چگونگی غلبه بر فیلم های زمان بندی شده را یاد می گیریم.

در پایان این آموزش، شما درک خواهید کرد که چگونه ردیاب دوربین 3D سه بعدی (3D camera tracker) کار می کند، چگونه برخی از محدودیت های استفاده از رندر Ray ردیابی 3D یا همان (Ray-traced 3D renderer) را پیدا کنید و چند روش که می تواند عناوین و گرافیک های خود را یکپارچه تر کند را یاد میگیریم که در پروژه های خودتان میتوانید از این تکنیک ها استفاده کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین قسمت اول آموزش

  • نرم افزار : After Effects CC
  • زمان : 1 ساعت و 30 دقیقه

دانلود ویدئو آموزش ادغام متون سه بعدی در فیلم افترافکت

Digital Tutors – Integrating Titles and Graphics into Footage in After Effects

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا