خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / آموزش فارسی ایلوستریتور سی سی :سیستم پنل ها Illustrators panels
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش فارسی ایلوستریتور سی سی :سیستم پنل ها Illustrators panels" توسط تاریخ انتشار: 24/10/2017

آموزش مبتدی و مقدماتی ادوبی ایلوستریتور سی سی : کار با پنل ها Illustrators cc panels در ادامه آموزش های فارسی ادوبی ایلوستریتور Illustrators ، در این قسمت میخواهیم در مورد پنل ها Illustrators panels صحبت کنیم که در واقع حکم ساختار و بنیاد اصلی این نرم افزار فوق العاده را دارد. و خیلی از عملیات …

آموزش فارسی ایلوستریتور سی سی :سیستم پنل ها Illustrators panels

آموزش فارسی ایلوستریتور کار با پنل ها Illustrators panels

آموزش مبتدی و مقدماتی ادوبی ایلوستریتور سی سی : کار با پنل ها Illustrators cc panels

در ادامه آموزش های فارسی ادوبی ایلوستریتور Illustrators ، در این قسمت میخواهیم در مورد پنل ها Illustrators panels صحبت کنیم که در واقع حکم ساختار و بنیاد اصلی این نرم افزار فوق العاده را دارد. و خیلی از عملیات مهم در پروسه طراحی های گرافیکی دو بعدی را از طریق همین پنل Illustrators panels انجام میدهند.

در سمت راست صفحه کاری دو مثلث کوچک روی یکدیگر قرار دارند. آنها را بزنید تا بتوانید انواع مختلف پنل ها را ببیند. در این آموزش به روش باز و بسته کردن و چیدمان و مرتب کردن آنها خواهیم پرداخت تا بتوانیم به سریع ترین روش، هر کاری را که مد نظرمان هست را انجام دهیم.

به طور پیش فرض، در نرم افزار ادوبی ایلوستریتور Illustrators ، همه پنل ها گروه بندی شده اند. مثلا سه تب مخصوص رنگ یعنی Color – Color Gude – Color Themes در یک گروه قرار گرفته اند. برای این دوره آموزشی، من سعی میکنم تا فقط پنل هایی را که نیاز داریم، نگاه دارم و مابقی را میبندم. پس از تماشای ویدئوی زیر، درک خیلی بهتری در مورد سفارشی سازی و کار با پنل های ادوبی ایلوستریتور پیدا خواهید کرد و اینکه چطوری کار میکنند و چطور آن را وارد فضای کرد و به آنها دسترسی داشت ؟! در درس بعدی در مورد ذخیره سازی فضای کاری خودمان به شما آموزش خواهم داد. تا در پروژه های بعدی، بتوانید این چیدمان را برای خودتان فراخوانی کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی ایلوستریتور : کار با پنل ها Illustrators panels

 

دانلود رایگان آموزش ویدیویی

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=49091 :لینک کوتاه