آموزش گرافیک 2 بعدیآموزش های رایگان
موضوعات داغ

آموزش کار با پنل ابزار ایلوستریتور Illustrators cc Tools panel

آموزش فارسی پنل ابزار ایلوستریتور سی سی Illustrators cc

پنل ابزار ایلوستریتور سی سی Illustrators cc

در ادامه آموزش های فارسی ادوبی ایلاستریتور سی سی ، میپردازیم به کار با پنل ابزار ایلوستریتور سی سی . نوار ابزار Illustrators cc Tools panel ، شامل تعداد زیادی ابزار مختلف میشود و میشه گفت که در پروژه ای که در ایلوستریتور انجام میدهید، از همه آن ابزار ها استفاده میکنید.در این آموزش فارسی ایلوستریتور  میپردازیم به آشنایی با مهم ترین ابزارهای این پنل و مکان آنها و کلید شورت کات آنها روی کیبورد را به شما همکاران گرامی معرفی میکنم.

در قسمت بالای پنل ابزار اصلی Illustrators cc Tools panel ، ابزار های انتخاب یا سلکشن را داریم و در قسمت وسطی، ابزار هایی مانند ابزار تایپ، ابزار قلمو، است. درست در زیر آنها، ابزارهای ترنسفورم را داریم و در قسمت پایین تر، ابزار های گرادیانت و  ابزار هایی را داریم که صرفا اطلاعاتی راجع به پروژه را به ما میدهند که شامل ابزار قطره چکان ، و سایر ابزار های رنگ آمیزی و …

در قسمت پایین تر، ابزار های مدیریت اسناد را داریم و در قسمت پایین تر، میتوانیم رنگ ها را تغییر بدیم و یا روی مود های مختلف رنگی کار کنیم. در بخش پایین تر، Drawing Modes ها را داریم  و در بخش آخر حالت های مختلف screen modes را داریم. توضیحات مفصل تر این مفاهیم را به صورت ویدئویی، از قسمت پایین میتوانید به صورت آنلاین تماشا کنید یا فایل ویدئویی را دانلود بفرمایید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی کار با پنل ابزار ایلوستریتور سی سی Illustrators cc

 

نسخه کامل این آموزش تصویری ایلوستریتور به زبان فارسی :

آموزش illustrator به زبان فارسی

نسخه کامل آموزش ساخت و طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور :

آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا