آموزش گرافیک 2 بعدیآموزش های رایگان
موضوعات داغ

آموزش ساخت و ذخیره سازی فضای کاری ادوبی ایلاستریتور

فیلم آموزش illustrator به زبان فارسی ساخت و ذخیره سازی فضای کاری illustrator workspace

آموزش فارسی نرم افزار ایلوستریتور سی سی  illustrator workspace

به مجموعه فیلم آموزش illustrator به زبان فارسی ، خوش آمدید. در ویدئو های قبلی، در مورد رابط کاربری نرم افزار ایلوستریتور صحبت کردیم و پنل ها و منوهای آن را طوری که دوست داشتیم چیدمان کردیم. در این آموزش، به شما نحوه ساخت و ذخیره سازی فضای کاری illustrator workspace را به شما یاد خواهم داد.

برای انجام اینکار، کافی است از قسمت  workspace ها، گزینه ساخت فضای کاری جدید را بزنید و اسم دلخواه خودتان را وارد کنید. پس از تایید پنجره باز شده، فضای کاری پیش فرض، با نام دلخواه شما تغییر پیدا میکند.

همچنین میتوانید با استفاده از آبشن manage workspaces ، میتوانید کارهایی مانند تغییر نام یک فضای کاری، ساخت یک فضای کاری جدید، و یا حذف فضاهای کاری استفاده کنید.البته اگر چندین workspace ساخته باشید، میتوانید به این پنجره بیایید و به صورت یکجا، آنها را مدیریت کنید.اگر فضای کاری شما به نحوی تغییر کردن که دوست نداشتید و میخواهید به حالت اولیه و پیشفرض خودش برگردد، میتوانید از آبشن reset illustrator workspace استفاده کنید.میتوان گفت که چیدمان illustrator workspace ها یک چیز کاملا شخصی است و این شما هستید که تعیین میکنید که به چه منوها و پنل هایی نیاز دارید و دوست دارید که همیشه در درسترس شما قرار بگیرند. البته به مرور زمان و با انجام پروژه های مختلف، به مرور فضای کاری بهینه برای خودتان را پیدا خواهید کرد.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش illustrator به زبان فارسی : ساخت و ذخیره سازی فضای کاری illustrator workspace

نسخه کامل این آموزش تصویری ایلوستریتور به زبان فارسی :

آموزش illustrator به زبان فارسی

نسخه کامل آموزش ساخت و طراحی لوگو حرفه ای با ایلوستریتور :

آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا