آموزش Trackingآموزش روتوسکوپی (افتر افکت فتوشاپ موکا)

آموزش ترک کردن صورت متحرک ادوبی افتر افکت Face Tracking After Effects

آموزش ترک کردن صورت متحرک ادوبی افتر افکت Face Tracking After Effects دانلود

آموزش ابزار Face Tracker افتر افکت : ترکینگ صورت After Effects

ابزار ردیابی چهره (Face Tracking) در نرم افزار افتر افکت به شما اجازه می دهد تا با دقت ، عملیات ترکینگ و ردیابی چهره های صورت انسانی را انجام بدهید.

همچنین ابزار ردیابی ماسک ساده (mask tracking) به شما امکان می دهد تا سریعا افکت های مختلفی را به یک صورت اعمال کنید، مانند اصلاح رنگ انتخابی (selective color correction) یا تار شدن و بلوری شدن یک چهره و غیره.

با این حال، با ردیابی چهره (Face Tracking) ، شما می توانید قسمت های خاصی از صورت مانند مردمک چشم، دهان و بینی را دنبال کنید، به شما این امکان را می دهد که با جزئیات بیشتری از این ویژگی های صورت جدا و کار کنید. به عنوان مثال، تغییر رنگ چشم و یا اغرق کردن حرکات دهان بدون اینکه لازم باشد فریم به فریم تنظیمات فریم ها را انجام دهیم.

در ادامه با این آموزش ویدئویی فوق العاده ترکینگ صورت با من همراه باشید تا نحوه ترک کردن صورت متحرک در برنامه ادوبی افتر افکت را با هم تمرین کنیم. همچنین ببینید :

 

آموزش ترک کردن صورت متحرک ادوبی افتر افکت Face Tracking After Effects دانلود
آموزش ترک کردن صورت متحرک ادوبی افتر افکت Face Tracking After Effects دانلود

 

آموزش تصویری افتر افکت Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش ترکینگ صورت افترافکت سی سی

 

آموزش کامل After Effects کامپوزیت روتوسکوپی انیمیشن ترکینگ (به زبان فارسی)

صفر تا صد آموزش فارسی افترافکت After Effects

آموزش کامل موشن گرافیک 3بعدی و کامپوزیتینگ حرفه ای افتر افکت (به زبان فارسی)

صفر تا صد کامپوزیت افترافکت + موشن گرافیک سه بعدی

 

adobe after effects Face Tracking Overview Tracking outline of a face Tracking detailed features and extracting facial measurements Face tracking data reference پس از اثر همچنین شما می توانید ویژگی های صورت را اندازه گیری کنید. ردیابی اندازه گیری های صورت به شما می دهد جزئیاتی از قبیل نحوه باز کردن دهان و یا چشم. با هر نقطه ای جدا شده، می توانید مطالب را تا حد زیادی بهبود دهید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید داده های ردیابی دقیق را به Adobe Character Animator برای انیمیشن شخصیت مبتنی بر عملکرد صادر کنید. ردیاب چهره عمدتا به طور خودکار کار می کند، اما شما می توانید نتایج بهتر را با شروع تجزیه و تحلیل بر روی یک قاب نشان دادن جلو، مشاهده عمودی از چهره. روشنایی مناسب بر روی صورت می تواند دقت تشخیص چهره را بهبود بخشد. Adobe یک کمی بیشتر ادویه جادویی در شما قرار داده است پس از اثر gumbo. اما خردل را تصویب می کند؟ در این آموزش و بررسی این ویژگی جدید از این اطلاعات مطلع شوید. همه اینها خیلی خوب شروع شد و واقعا به هم ریختم، چون چیزهایی برای گفتن در مورد آن داشتیم. خط پایین این است: "من هیجان زده نیستم، اما شاید آن را به من تعجب، و شما، همانطور که همه ما می دانیم آن را کمی بهتر است؟
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا