درب ، پنجره ، نرده

آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.243 (مدل سه بعدی درب ورودی، حصار و نرده)

آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.243

مدل سه بعدی درب ورودی و حصار و نرده تری دی مکس آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.243 با طرح های متنوع شامل : درب های چوبی، درب های فلزی، تخت، بازشو، گرد و …

در این صفحه میتوانید مجموعه فوق العاده محبوب آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.243 را دانلود کنید که برای رندرینگ معماری، فوق العاده ضروری است.

Archmodels vol. 243 شامل 126 مجموعه مدل سه بعدی حرفه ای و با کیفیت بالا برای تجسم های معماری است. این مجموعه با درها، دروازه‌ها، نرده‌ها و درب‌های گاراژ مدرن همراه است که می‌توانید آن‌ها را در تجسم خانه‌های حومه شهر خود قرار دهید یا در مدل‌های هر ساختمان مسکونی و تجاری بگنجانید. همه اشیا آماده استفاده در تجسم های شما هستند.

Archmodels vol. 243 مجموعه بزرگی از دارایی های سه بعدی است – شامل 126 مدل سه بعدی حرفه ای و با کیفیت برای تجسم های معماری است. این مجموعه با درها، دروازه‌ها، نرده‌ها و درب‌های گاراژ مدرن همراه است که می‌توانید آن‌ها را در تجسم خانه‌های حومه شهر خود قرار دهید یا در مدل‌های هر ساختمان مسکونی و تجاری بگنجانید. همه مدل ها در فرمت های .MAX ارائه می شوند. همه اشیا آماده استفاده در تجسم های شما هستند.

درب ورودی و و حصار و نرده تری دی مکس

Evermotion – Archmodels vol.243

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

خرید پستی پکیج کامل

 خرید پکیج کامل آبجکت های حرفه ای آرچ مدل از ابتدا تا انتها ….

Show More
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....
Back to top button