آبجکت و مدل سه بعدی

مدل سه بعدی لوپلی و فانتزی POLYGON – Nature Pack Low-poly 3D model

دانلود Cgtrader – POLYGON – Nature Pack Low-poly 3D model

دانلود Cgtrader – POLYGON – Nature Pack Low-poly 3D model
در این صفحه مجموعه آبجکت های لوپلی و فانتزی را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در پروژه های بازی سازی تان استفاده کنید.

آبجکت لوپلی : درخت، سنگ و صخره، عوارض زمین، شیدر آب اتوماتیک و …

Synty Studios Presents – یک مجموعه لوپلی از دارایی asset pack های Trees، Plants، Terrain، Rocks، Props و FX برای اضافه کردن به بازی سبک چند ضلعی موجود.

ما مفتخریم که با درختان سبک ترکیبی خود ، محصول جدیدی را به سری POLYGON ارائه می دهیم. از بین بردن شکاف بین POLYGON و asset pack های سبک تر سنتی ، این بسته متناسب با زیبایی های مختلف است. ما همچنین مجموعه ای از درختان کلاسیک به سبک POLYGON و پوشش گیاهی را متناسب با نیازهای شما قرار دادیم.

این بسته همچنین با مجموعه ای دقیق از تکسچر های زمین به سبک POLYGON همراه است که دارای مپ های معمولی تایل کاری است ، بنابراین می توان آنها را به طور پویا روشن کرد تا به صورت یکپارچه با قطعات Static Mesh از بسته های قبلی ادغام شوند. این بسیار آسان است که با استفاده از این بافت ها و سیستم زمین در Unity می توانید “POLYGON” را در دنیای خود رنگ آمیزی کنید!

این مجموعه شامل گیاهان و درختان متحرک هم است. متریال با افکت و شیدرهای اتوماتیک آب . سایه بان سنگ Triplanar برای پوشش فوری خزه / برف. جلوه های عالی ذرات از جمله پروانه ها ، ریزش برگ ها ، دمیدن چمن ، آفتاب های سبک ، کرم شب تاب و غیره منطقه باتلاقی شامل درختان مرده شبح وار.

دانلود رایگان مجموعه آبجکت های لوپلی و فانتزی
طبیعت

Cgtrader – POLYGON – Nature Pack Low-poly 3D model

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا