آموزش مدلسازی

آموزش طراحی شخصیت زیبراش و آنریل انجین Next Gen Character Creation Mentorship

دانلود آموزش CGMaster Academy – Next Gen Character Creation Mentorship

آموزش طراحی شخصیت زیبراش آنریل انجین بازی سازی حرفه ای CGMaster Academy – Next Gen Character Creation Mentorshipدر این صفحه میتوانید دوره آموزش طراحی حرفه ای کاراکتر CGMaster Academy – Next Gen Character Creation Mentorship را دانلود کنید و مهارت های اسکالپتینگ خودتان را در زمینه مدلسازی برای بازی سازی بالا ببرید. در این دوره از دو نرم افزار unreal engine, ZBrush استفاده خواهیم کرد.

در پایان این دوره آموزشی ، شما یاد گرفتید که چگونه مهارت های خود را برای طراحی شخصیت با ZBrush ، بازی سازی با موتور بازی سازی آنریل انجین unreal engine ارتقا دهید.

این دوره برای یادگیری تکنیک های عمیق برای مدل سازی ، متریال و رندر یک شخصیت واقعی در ریل تایم طراحی شده است. با نزدیک شدن دانش آموزان به ایجاد شخصیت های بازی با کیفیت AAA برای نمونه کارها ، کلاس به طور مشابه با مربیگری زنده کار خواهد کرد. دانشجویان باید انتظار داشته باشند که سر و مو ، عناصر لباس ، اشعه ماورا بنفش کم و پردازش مورد نیاز برای آماده سازی دارایی در زمان واقعی را بپوشانند و با ایجاد مواد و بافت برای ساختن مدل نهایی در موتور با تصاویر نهایی ، کار را تمام کنند. لطفاً توجه داشته باشید که این کلاس پیشرفته ای است که دانش آموزان می توانند شخصیت (ها) موجود و قطعات نمونه کارها را تحت فشار قرار دهند. توجه: این یک دوره مقدماتی نیست.

  • زمان دوره: 8 هفته
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نرم افزار های استفاده شده: 3ds max, unreal engine, ZBrush

دانلود آموزش طراحی شخصیت زیبراش آنریل انجین بازی سازی حرفه ای

CGMaster Academy – Next Gen Character Creation Mentorship

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا