آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش نقشه کشی برق رویت Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional

آموزش رویت Lynda – Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional

آموزش نقشه کشی برق رویت Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional را که در سایت لیندا منتشر شده را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه نقشه کشی تاسیسات برق رویت بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی، یادگرفته اید که چگونه با این دوره آمادگی از اریک وینگ ، مربی مجاز Autodesk ، تحصیل کنید تا یک Revit MEP Certified Professional شوید. این دوره در بخش الکتریکی امتحان متمرکز است.

به دوره آموزش Lynda – Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional خوش آمدید. از آنجا که Revit به برنامه اصلی صنعت AEC تبدیل شده است ، صدور گواهینامه به معامله بزرگتر و بزرگتری در رزومه شما تبدیل می شود. اگرچه بسیاری از دوره های مشابه دیگر در کتابخانه وجود دارد ، این دوره مباحث خاص آزمون را بررسی می کند. در این دوره ، نحوه همکاری با مدلهای معماری Revit و حتی فایلهای اتوکد را بیاموزید. من با نشان دادن نحوه پیوند دادن و وارد کردن مدلها شروع می کنم. سپس به شما نحوه پیکربندی سیستم های توزیع و اتصالات الکتریکی نشان خواهم داد.

ما یاد خواهیم گرفت که چگونه مدل های ثابت الکتریکی ، پانل ها ، سیم کشی ها و مدارهای الکتریکی را مدل کنیم. ما تمام این ویژگی ها ، به علاوه بسیاری از ابزارها و تکنیک های دیگر را پوشش خواهیم داد. از آنجا که این یک دوره صدور گواهینامه است ، قابل درک است که قبلاً در معرض Revit MEP قرار داشته است. اگر نه ، خوب است. دوره های Revit MEP فراوانی در کتابخانه وجود دارد که می توانید ابتدا آنها را تماشا کنید تا شروع کار را شروع کنید. حالا ، بیایید شروع کنیم

Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional Topics include:

  • Linking Revit models
  • Using worksets
  • Creating new family types
  • Creating detail views
  • Importing AutoCAD files into Revit
  • Adding and modifying panels, circuits, switches, conduits, and more
  • زمان دوره: 2:45 ساعت
  • سطح آموزش: حرفه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش تصویری نقشه کسی برق رویت از سایت لیندا

Lynda – Cert Prep: Revit MEP Electrical Certified Professional

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا