درب ، پنجره ، نرده

آبجکت درب پنجره سه بعدی Avshare Doors and Windows

دانلود آبجکت درب پنجره سه بعدی Avshare Doors and Windows

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی،یک پکیج از آبجکت های درب و پنجره از شرکت اوشیر Avshare Doors and Windows برای شما همکاران، آماده دانلود کرده ایم.این مجموعه شامل 41 نوع مدل درب، و 32 نوع مدل پنجره است. همگی برای  3ds max vray آماده استفاده هستند.مدل های در دسترس برای دانلود مدل 3D Door آماده برای انیمیشن، بازی ها و پروژه های VR / AR می باشد.

پنجره سه بعدی را بر اساس ترکیبی از کیفیت محصول، متخصص و خدمات دوستانه و تحویل به موقع پروژه ها انتخاب میشوند.پنجره ها درب ها و باز ها یک ویژگی مشابه دارند. آنها می توانند یک سوراخ در یک دیوار ایجاد کنند. بنابراین، ما از واژه “باز” ​​برای این اشیاء در این بخش استفاده خواهیم کرد، مگر زمانی که نیاز به توصیف تفاوت بین آنها باشد.شما می توانید سوراخ ها را به قسمت دیوار یا سقف وارد کنید.اگر یک مدل 3D از یک یا پنجره وارد کرده اید، باید نوع شیء مربوطه را در کادر گفتگوی نوع و نمایه تنظیم کنید.

دانلود آبجکت درب پنجره سه بعدی Avshare Doors and Windows

Avshare Doors and Windows
max | 3D models | 27 MB

 

دانلود آبجکت درب پنجره سه بعدی Avshare Doors and Windows

دانلود با لینک مستقیم – 28 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید پستی
مشاهده کل آبجکت های سه بعدی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=46878 :لینک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا