آموزش اتوکد 2 بعدی

آموزش خروجی نقشه رویت اتوکد AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit

Lynda – AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit

اتوکد رویت Lynda – AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit از سایت لیندا را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نقشه های دو بعدی ایمورت اکسپورت شده از رویت اتوکد بالا ببرید.

پس از گذراندن این کورس آموزشی Lynda – AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit ، یاد گرفته اید که چگونه با نقشه های دو بعدی CAD اکسپورت شده از  رویت معماری Autodesk Revit Architecture کار کنید.

به این اتوکد خوش آمدید: کار با نقشه های صادر شده از دوره Revit. اکنون کاری که ما در این دوره می خواهیم انجام دهیم این است که شما را با نحوه استفاده از نقاشی صادر شده از Autodesk Revit و استفاده از آن در اتوکد آشنا می کنیم. اکنون متوجه خواهید شد ، در حال حاضر ، Revit 2018 اکنون در صفحه نمایش در آنجا باز شده است. می توانید مدل Revit را ببینید که OFFICE_Reception Area نامیده می شود. و اگر می خواهید آن مدل Revit خاص را بارگیری کنید ، اگر می خواهید در این مقطع زمانی خاص بازی انجام دهید ، در پرونده های تمرینی موجود در وب سایت موجود است.

اکنون متوجه خواهید شد که ما در طرح طبقه همکف این مدل خاص Revit هستیم. و این را می توانید در مرورگر پروژه در سمت راست صفحه مشاهده کنید. 00_Ground برجسته شده است و این نمای ما در حال حاضر است. اکنون شما به طور معمول نمایی مانند این را مستقیماً به اتوکد صادر نمی کنید. کاری که ممکن است انجام دهید صادر کردن نمای با بلوک عنوان است. اکنون شما عنوان خود را در ورق ها ، A-100-Ground Floor Plan پایین آورده اید. اگر روی آن دوبار کلیک کنم ، می بینید که یک نقاشی استاندارد وجود دارد که بدیهی است آن را از Revit چاپ می کنید ، که نقشه طبقه همکف دفتر جدید را نشان می دهد.

با این حال ، بسیاری از نماهای مختلف در Revit موجود است و می توانید هر یک از آنها را به اتوکد صادر کنید. اما تنظیمات زیادی در Revit وجود دارد که به شما امکان می دهد نحوه بیرون آمدن آن نقاشی از Revit را تنظیم کنید تا در هنگام استفاده از آن نقاشی در اتوکد ، زندگی شما بسیار راحت تر شود. بنابراین ، همانطور که گفتم ، در این دوره خاص ما در حال بررسی نقشه های صادر شده از Revit خواهیم بود. بنابراین بیایید اکنون شروع به کار کنیم و نگاهی به تنظیمات بیندازیم ، به سفارشی سازی هایی که می توانیم در Revit انجام دهیم ، ترسیم کنیم تا بتوانیم نقشه ها را از Revit بیرون بیاوریم و زندگی ما را 200 برابر آسان تر کنیم ، در حالی که در اتوکد کار می کنیم.

AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit:

  • Exporting a CAD drawing from Revit
  • Working with Revit CAD layers
  • Working with exported XREF data
  • Using coordinates
  • Setting up text styles
  • Editing title blocks
  • Saving and plotting the final CAD drawing

 

  • زمان دوره: 2 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

آموزش تصویری خروجی گرفتن نقشه رویت اتوکد : کار با نقشه های دو بعدی ایمورت اکسپورت

Lynda – AutoCAD: Working with Drawings Exported From Revit

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا