صحنه داخلی

دانلود آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 35 (مکس + ویری)

دانلود آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 35 (مکس + ویری)

دانلود Archinteriors vol. 35

شما در این صفحه می توانید مجموعه ی Evermotion Archinteriors vol. 35 را برای نرم افزار های V-Ray و 3ds Max  دانلود نمایید.

این مجموعه Evermotion Archinteriors vol. 35  حاوی 10 نوع صحنه آماده به رندر به همراه متریال و تکسچر های حرفه ای از شرکت اورموشن که شامل اتاق خواب ها می باشد.

در مجموعه Archinteriors vol. 35 تنوع فضای اتاق خواب ها شامل اتاق خواب های دو نفره ، تک نفره ، کودک می باشد. استفاده از استایل های سنتی و مدرن در وسایل های موجود در یک اتاق خواب که شامل تخت خواب، میز مطالعه، کمد، صندلی ها و میز آرایش، صندلی استراحت، کمد لباس ها و … همچنین علاوه بر موارد گفته شده تنوع در نوع پوشش دیوار ها و کف ها و همچنین مصالح استفاده شده در ساختمان و تم تاریک و روشن از جمله ویژگی هایی این Archinteriors می باشد.

در طراحی فضاهای داخلی Evermotion Archinteriors vol. 35 هر صحنه بکار بردن پنجره و استفاده از نور خورشید باعث جذاب تر شدن آن شده است.

دانلود آرچ اینتریور جلد شماره 35 و آماده به رندر (به همراه متریال و تکسچر حرفه ای)

Download Evermotion Archinteriors vol. 35

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید آرچ اینتریور
خربد پکیج Archinteriors

برای خرید پکیج کامل نمای داخلی آرچ اینتریور ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=106588 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا