صحنه داخلی

دانلود آرک اینتریور Archinteriors vol. 10 (تری دی مکس + ویری)

دانلود آرک اینتریور Archinteriors vol. 10 (تری دی مکس + ویری)

دانلود آرک اینتریور  Archinteriors vol. 10

طراحان علاقه مند به استفاده از پکیج Evermotion Archinteriors میتوانند نسخه ی دهم – 10 این مجموعه از آرچ اینتریور ها را  با حجم تقریبی 170 مگابایت که توسط شرکت Evermotion تهیه و منتشر شده است را در این پست دانلود کنند که شامل صحنه های با موضوع معماری و دکوراسیون داخلی اتاق خواب و استراحت، کافه ها است که با شیدرهای حرفه ای پلاگین ویری و تری دی مکس نورپردازی و ارائه شده اند.

آرچ اینتریور Evermotion Archinteriors vol. 10 در واقع مجموعه ای از چندین تصاویر با صحنه های مختلف دارای دسته بندی بخش های مختلفی یک ساختمان و یا خانه از جمله آشپرخانه، حمام، اتاق مطالعه، استخر و…. باشند و شما با تهیه آن می توانید به مجموعه ی کامل فضاهای داخلی بهمراه روشنایی ها، دوربین ها و  مدل های تکثچر شده دسترسی پیدا کنید و این یعنی هزاران مدل و تنظیمات مختلف رندر که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما خواهد شد.

پکیج Evermotion Archinteriors vol. 10 برای نرم افزار های تری دی مکس و پلاگین Vray تهیه و مربوط به استایل های طراحی آنها از جمله صنعتی، مدرن، روستایی و… باشد که صحنه های یک کالکشن می توانند در یکی از این دو موضوع با هم یکسان باشند.

تمام صحنه های موجود در این کالکشن Evermotion Archinteriors vol. 10 با ابزار ها و عناصر های مناسبی طراحی شده است اگر شما به دنبال خلق تصاویر از فضاهای داخلی هستید آرچ اینتریور ها بهترین گزینه برای شماست. برای دانلود رایگان تمامی آرک اینتریور های منتشر شده، ما  با همراه باشید

دانلود فایل آرک اینتریور Archinteriors vol. 10 (تری دی مکس + ویری)

Evermotion Archinteriors vol. 10 Home & Public Interiors

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
خرید آرچ اینتریور
خربد پکیج Archinteriors

برای خرید پکیج کامل نمای داخلی آرچ اینتریور ، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا