آموزش اتوکد 2 بعدی

ویژگی های جدید افترافکت After Effects 2020 New Features : Lynda

ویژگی های جدید افترافکت After Effects 2020 New Features : Lynda
دانلود آموزش After Effects 2020 New Features

در این آموزش ویدویی از سایت لیندا خواهید آموخت ویژگی های جدید افترافکت After Effects 2020 چیست .مدرس این دوره، Mark Christiansen است و تا پایان این corse خواهید آموخت که چگونه می توانید از ویژگی های جدید در After Effects 2020 بهترین بهره را ببرید.

Adobe After Effects انقلابی در انیمیشن دیجیتال است. با استفاده از این نرم افزار می توان با ترکیب دو و سه بعد از اجزای آنها جلوه های تصویری زیبا و بدیع ایجاد کرد. After Effects در ساخت تبلیغات تلویزیونی و بخش هایی از فیلم استفاده می شود. قابلیت استفاده سه بعدی از یک شیء دو بعدی مانند عکس به کاربر اجازه می دهد کلیپ بسیار زیبایی را طراحی و تولید کند.

Adobe After Effects CC یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای گرافیک دو بعدی میکس و فیلم مونتاژ ویدئو در جهان و محصولی از شرکت Adobe است که در زمینه توسعه نرم افزار مالتی مدیا شناخته شده است. این برنامه به دلیل تأثیرات متنوعی که دارد برای ایجاد جلوه های ویژه برای بسیاری از فیلم های مشهور جهان استفاده می شود. در حقیقت ، رایج ترین کاربرد این نرم افزار طراحی جلوی ویژه است به گونه ای که اگر یک فیلمساز در بخشی از فیلم خود به جلوه های ویژه ای احتیاج داشته باشد ، وی قطعاً یکی از گزینه ها خواهد بود.

دانلود ویدئو آموزشی آشنایی با ویژگی های جدید افترافکت After Effects 2020 از سایت لیندا

Download After Effects 2020 New Features : Lynda

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=108066 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا