آموزش موشن گرافیک

دانلود آموزش صفر تا صد کار با متون افترافکت Text in After Effects

آموزش نوشتن متن افترافکت صفرتا صد کار با متون نوشتن ویرایش فونت قلم استایل افترافکت Text in After Effects

دانلود آموزش کامل نوشتن متن افترافکت ویرایش فونت قلم و استایل After Effects

نوشتن متن افترافکت :در این سری از آموزش های دیجیتالی افترافکت سی سی After Effects tutorials ، میخواهیم به روش های ساخت، کنترل، و استفاده از متون در افترافکت text in After Effects بپردازیم.

آموزش نوشتن متن افترافکت را با یادگیری 2 ابزار مختلف شروع میکنیم. ابزاهایی که متن دلخواه ما را روی یک شی یا کاراکتر ترسیم میکنند navigating the Character ، و یا متون ساده ای که در پنل Paragraph panels ایجاد میشوند!

البته تعدادی few controls کنترل کننده ها و آبشن هایی در این پنل panels ها وجود دارند که شاید کاربران حرفه ای After Effects هم ممکن است از وجود آنها آگاه نباشند!

بعد از اصول پایه ای After Effects basics و آشنایی با ابزارهای متن نویسی،  میپردازیم به تکنیک های ویرایش مخشصات متن ها و پروپرتیس های properties text layers آنها را ویرایش میکنیم !

در کل میتوان گفت که چند آبشن options کاملا منحصر بفرد در قسمت text layers برای لایه ها و همچنین منوهای زمینه context menus وجود دارند که برای سرعت بخشیدن روی کار با متون نوشته شده، میتوانند به شما کمک کنند، که آنها را هم برسی خواهیم کرد.

مثلا نحوه ویرایش یک لایه متن فتوشاپ edit a Photoshop text layer را به صورت مستقیم در After Effects برسی میکنیم و نشان میدهیم که چطور میتوان توسط لایه های ترجمه شده translated layer styles ، آنها را کامل کرد و از انها استفاده کرد !

حل مشکلات رایج نوشتن متن افترافکت After Effects

انجام هیچ پروژه نوشتن متن افترافکت بدون مشکل نیست! در این دوره، به شما تکنیک های حل مشکلات رایج fix common problems و همچنین تکنیک هایی را برای حل آنها techniques  readability issues به عنوان راهکار ارائه خواهیم کرد.

همچنین تکنیک های داشتن پیش نمایش از پری ست ها (preview animation presets) را برسی میکنیم و این دوره عملی خودمات را با یادگیری per-character animation با هر 2روش Classic 3D و Ray-traced 3D به پایان خواهیم رساند!

این دوره آموزشی افترافکت text in After Effects tutorial ؛ پر است از فرصت ها و امکاناتی که نوشتن متن در افترافکت را برای شما جذاب تر میکند و از آگاهی از این تکنیک ها، به عنوان یک برگ برنده، میتوانید از آنها استفاده کنید.

این دوره آموزشی هم برای کاربران مبتدی beginner مناسب است و هم برای کسانی که میخواهند دانش خود را برای نوشتن انواع متون در افترافکت، بالا ببرند!

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش کامل نوشتن متن افترافکت با لینک مستقیم

دانلود آموزش + فایل های تمرینی – 345 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21584 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا