آموزش رویت پیشرفته و داینامو برای طراحی داخلی معماری

آموزش رویت Lynda – Advanced Revit and Dynamo for Interior Design

آموزش رویت Lynda – Advanced Revit and Dynamo for Interior Design

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Lynda – Advanced Revit and Dynamo for Interior Design را که در سایت لیندا منتشر شده را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی حرفه ای رویت پیشرفته و داینامو برای طراحی داخلی معماری ، بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی Lynda – Advanced Revit and Dynamo for Interior Design، یادگرفته اید که چگونه با Revit و Dynamo روند طراحی داخلی را ساده کنید. بیاموزید که چگونه خانواده های Revit را بسازید و اسکریپت های Dynamo را برای خودکار قرار دادن هندسه تکراری ایجاد کنید.

قرار دادن لوازم جانبی دیواری مانند محافظ دیوار ، علامت درب و محافظ گوشه در Revit می تواند وقت گیر و کاملا خسته کننده باشد. استفاده از برنامه ای برای قرار دادن خودکار موقعیت هندسه که به راحتی می تواند براساس قوانین یا منطق قرار گیرد ، می تواند این کار کسل کننده را بسیار هیجان انگیز جلوه دهد در حالی که تمام وقت ما را صرف انجام کارهایی که بیشتر دوست داریم ، در واقع طراحی داخلی ساختمان می کند. طراحی مراکز بهداشتی و درمانی در Revit در طول زندگی حرفه ای من را مجبور کرده است که هندسه های تکراری را به طور مکرر در یک پروژه Revit قرار دهم. با کار در Revit و Dynamo از ابتدا تا انتها ، من در ساخت اجزای خانواده Revit و اسکریپت های Dynamo مورد نیاز برای قرار دادن این خانواده ها در اطراف اتاق ها قدم می زنم.

من یک مرور کلی از نحوه کار اتاق در Revit دارم تا درک درستی از هندسه ای که برای انتخاب و قرار دادن تمام اجزای دیوار در اتاق استفاده خواهیم کرد. بنابراین ، با من همراه باشید ، ویلیام کارنی ، زیرا من در این دوره پیشرفته Revit و Dynamo برای طراحان داخلی برخی از ترفندهایی را که طی سالهای گذشته آموخته ام برای کاهش کارهای پیش پا افتاده با استفاده از دینامو به اشتراک می گذارم.

Advanced Revit and Dynamo for Interior Design Topics include:

  • Working with room boundaries
  • Creating wall protection, door signage, and corner guard Revit families
  • Placing wall protection, door signage, and corner guard Revit families
  • Resolving conflicts with family placement
  • Accommodating inside and outside room boundaries
  • زمان دوره: 3 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود ویدئو آموزش رویت پیشرفته و داینامو برای طراحی داخلی معماری

Lynda – Advanced Revit and Dynamo for Interior Design

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا