مدل سه بعدی لوازم آشپزخانه

آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری

دانلود رایگان آبجکت و فایل آماده آشپزخانه غذا خوری برای تری دی مکس ویری Vray 3ds max

دانلود رایگان فایل آماده آشپزخانه 3d max

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، لوازم  و فایل آماده آشپزخانه ، که معمولا روی میز غذا خوری قرار میگیرد را برای دانلود آماده کرده ایم.که برای طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

مجموعه Scenected 3D Scenes ،  شامل چهار صحنه زیبا پر از آبجکت های زیبا در لحظات صبح است و  به غیر از آبجکت ها، شامل خود صحنه های آماده آشپزخانه هم هست که مدل هایی مانند انواع میوه، نان و پنیر و لیوان، فنجان و … که با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده اند.دانلود آبجکت های آشپزخانه تری دی مکس دانلود رایگان آبجکت های آشپزخانه 3d max دانلود رایگان آبجکت کابینت کلاسیک.

تمام مجموعه به صورت تکسچرهای مجزا separated textures کار شده اند و این پکیج با سه فرمت استاندارد 3ds, .fbx, .obj تهیه شده و میتوانید از نرم افزار مایا، تری تریدی مکس و … از آنها استفاده بفرمایید.اگر میخواهید به رندر های خودتان، حس و حال دیگه ای را اضافه کنید و از آبجکت هایی که تا به حال، کسی استفاده نکرده ، شما استفاده کنید، این مجموعه دقیقا برای شماست. و ما پیشنهاد میکنیم که این مجموعه را کامل دانلود و در پروژه های خودتان بکار بگیرید.

لطفا برای دانلود آبجکت های آشپزخانه تری دی مکس :مانند آبجکت یخچال، کابینت 3d max،  ماشین ظرفشویی، کابینت تری دی مکس در سایت سرچ کنید.

 

دانلود مجموعه مدل سه بعدی و  صحنه آماده  به رندرگیری برای آشپزخانه

Scenected 3D Scenes

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا