خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان" توسط تاریخ انتشار: 14/01/2017

دانلود رایگان فایل آماده آشپزخانه 3d max در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، لوازم  و فایل آماده آشپزخانه ، که معمولا روی میز غذا خوری قرار میگیرد را برای دانلود آماده کرده ایم.که برای طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. مجموعه Scenected 3D Scenes ،  شامل چهار صحنه زیبا پر از آبجکت های …

آبجکت و فایل آماده لوازم آشپزخانه برای تری دی مکس ویری | دانلود رایگان

دانلود رایگان آبجکت و فایل آماده آشپزخانه غذا خوری برای تری دی مکس ویری Vray 3ds max

دانلود رایگان فایل آماده آشپزخانه 3d max

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، لوازم  و فایل آماده آشپزخانه ، که معمولا روی میز غذا خوری قرار میگیرد را برای دانلود آماده کرده ایم.که برای طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

مجموعه Scenected 3D Scenes ،  شامل چهار صحنه زیبا پر از آبجکت های زیبا در لحظات صبح است و  به غیر از آبجکت ها، شامل خود صحنه های آماده آشپزخانه هم هست که مدل هایی مانند انواع میوه، نان و پنیر و لیوان، فنجان و … که با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده اند.دانلود آبجکت های آشپزخانه تری دی مکس دانلود رایگان آبجکت های آشپزخانه 3d max دانلود رایگان آبجکت کابینت کلاسیک.

تمام مجموعه به صورت تکسچرهای مجزا separated textures کار شده اند و این پکیج با سه فرمت استاندارد 3ds, .fbx, .obj تهیه شده و میتوانید از نرم افزار مایا، تری تریدی مکس و … از آنها استفاده بفرمایید.اگر میخواهید به رندر های خودتان، حس و حال دیگه ای را اضافه کنید و از آبجکت هایی که تا به حال، کسی استفاده نکرده ، شما استفاده کنید، این مجموعه دقیقا برای شماست. و ما پیشنهاد میکنیم که این مجموعه را کامل دانلود و در پروژه های خودتان بکار بگیرید.

لطفا برای دانلود آبجکت های آشپزخانه تری دی مکس :مانند آبجکت یخچال، کابینت 3d max،  ماشین ظرفشویی، کابینت تری دی مکس در سایت سرچ کنید.

 

دانلود رایگان مدل سه بعدی و  صحنه آماده  به رندرگیری برای آشپزخانه Scenected 3D Scenes

دانلود مجموعه کامل پارت اول – 1 گیگ

دانلود مجموعه کامل پارت دوم – 1 گیگ

دانلود مجموعه کامل پارت سوم – 345 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=22133 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید