تکسچر پرسوناژ دوبعدی انسان: بیمارستان سالمندان معلولین Dosch Design

دانلود رایگان تکسچر پرسوناژ دوبعدی انسان: بیمارستان سالمندان Dosch Design - 2D Viz People Seniors Handicapped

دانلود پرسوناژ فتوشاپ Dosch Design – 2D Viz People Seniors Handicapped

در این قسمت از سایت تری دی مکس فارسی، مجموعه ای کاملی از  آبجکت و تکسچر دو بعدی انسان  2D Viz People برای پروژه آسایشگاه سالمندان و بیمارستان معلولین و  افراد سالخورده و ضعیف Seniors Handicapped را برای دانلود قرار دادیم.این مجموعه از شرکت محبوب داش دیزاین Dosch Design هست که حاوی  150 فایل PSD فتوشاپ و فایل JPG به همراه آلفا که صورت بدون بگراند، هستند، آماده شده است.

همچنین در این شامل 110 فایل JPG، Tif و PSD از افراد ضعیف و فلج وجود دارد.رزولوشن یا همان تا تعداد پیکسل های موجود در تصاویر به مقدار زیادی بالا بوده و اکثر فایل ها 2000×4000 می باشد. که میتوانید از پس پروسه رندر گیری ، بدون کند شدن رندرهای خام خود را تهیه و در مرحله پست پروداکشن در فتوشاپ ، از این تصاویر در رندرهای خود استفاده کنید.

تمام کاراکترها در پوزیشن هایی مانند : خوابیده روی تخت، درحال ورزش روی چرخ ویل چیر ، راه رفتن با عصا و … هستند.برای مشاهده نمونه کیفیت ، روی تصاویر زیر کلیک کنید.

پرسوناژ تکسچر دوبعدی فتوشاپ از پرسوناژ انسان (افراد سالخورده و ضعیف)

Dosch Design – 2D Viz People Seniors Handicapped

دانلود پارت 01

دانلود پارت 02

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا پک های انسان دو بعدی و سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=19942 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن