خانه / دانلود آبجکت فایل های 2 بعدی پست پروداکشن فتوشاپ در معماری + 3بعدی در کارهای تریدی / دانلود تصاویر حرفه ای لایه باز برای پست پروداکشن معماری Psd photoshop
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "دانلود تصاویر حرفه ای لایه باز برای پست پروداکشن معماری Psd photoshop" توسط تاریخ انتشار: 08/06/2017

فایل و عکس لایه باز پست پروداکشن : امروزه با نرم افزار های فوق العاده ای مانند تری دی مکس و پلاگین هایی که بیس آنها بر پایه واقع گرایانه هست، مانند Vray ، میتوان صحنه های زیبا، واقعی و الهام بخشی را خلق کرد. اما هیچ وقت نمیتوان قدرت فتوشاپ را برای زنده کردن …

دانلود تصاویر حرفه ای لایه باز برای پست پروداکشن معماری Psd photoshop

دانلود رایگان فایل عکس لایه باز پست پروداکشن Psd for ArchViz

فایل و عکس لایه باز پست پروداکشن : امروزه با نرم افزار های فوق العاده ای مانند تری دی مکس و پلاگین هایی که بیس آنها بر پایه واقع گرایانه هست، مانند Vray ، میتوان صحنه های زیبا، واقعی و الهام بخشی را خلق کرد. اما هیچ وقت نمیتوان قدرت فتوشاپ را برای زنده کردن رندرهای معماری، نادیده گرفت !

اگر شما هم در زمینه رندر های سه بعدی معماری architectural 3D renderings ، فعالیت دارید، و عاشق این هستید که صحنه های خودتان را خیلی سریع زنده کنید، این مجموعه دقیقا برای شماست.

دانلود رایگان فایل عکس لایه باز پست پروداکشن Psd for ArchViz

جادوی فتوشاپ ، را معمولا در مرحله پست پروداکشن میتوان دید و در این قسمت از سایت تریدی مکس فارسی، مجموعه بیش از 2400 تصویر لایه باز فتوشاپ layered psd backdrops را که برای ارتقا کیفیت ظاهری رندر های معماری، کاربرد دارد را در اختیار شما عزیزان قراد داده ایم.

این پکیج شامل انواع تصاویر دوبعدی درختان، تصاویر ماشین در حال حرکت، انواع آبنما ها، انواع دکوراسیون آماده باغ و بوستان و … است که اگر بخواهید آنها را در تریدی مکس داشته باشید، بسیار سنگین هستند و رندر های شما را واقعا کند خواهند کرد.

 تصاویر که به صورت غالب آماده هستند، با کلیک و درگ ساده drag and drop ، قابل انتقال به تصاویر پوستر فتوشاپ شما هستند و خیلی سریع میتوانید از آنها استفاده کنید.

دانلود رایگان Psd for ArchViz

دانلود مجموعه کامل: حجم = 7 گیگ

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

تصاویر حرفه ای لایه باز برای پست پروداکشن معماری Psd photoshop

خرید پستی

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15534 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید