مدل سه بعدی درب ، پنجره ، نرده

آبجکت در پنجره سه بعدی تری دی مکس Vray 3ds max

دانلود آبجکت در- پنجره

آبجکت آماده در و پنجره  3d models doors and windows

شرکت Evermotion و cgAxis : یکی از آبجکت هایی که در طراحی  نمای ساختمان و مخصوصا در طراحی داخلی لازم هست، آبجکت در پنجره است.حتی اگر چند آبجکت در با طراحی خیلی خوب داشته باشیم هم خیلی نمیتوان از آنها استفاده کرد چون به زودی تکراری میشوند!

در زیر چندین محصول از آبجکت بازشو مخصوص تری دی مکس، از شرکت های مختلف دانلود و در سایت قرار دادیم که میتوانید از طراحی آنها ایده بگیرید یا مستقیما از خود آبجکت ها یا متریال آنها  استفاده کنید.

البته خود من یک روش پیشنهادی دارم که معمولا ازش برای سبک بودن پروژه 3dmax ام استفاده میکنم.فقط کافی است که آن آبجکتی رو که مد نظر دارید را انتخاب و به حالت Isolate Selection  برید و از نمای روبه روی درب یک رندر بگیرید و بعد به جای درب یک Box بکشید و عکس رو به عنوان Diffuse به باکس اعمال کنید.این برای درب داخلی.

برای درب خارج ساختمان مثل پارکینگ و رودی و … میتونید از هر درب خونه ای که دیدید طرحش خوب بود، استفاده کنید و ازش عکس بگیرید و به جای متریال درب اعمال کنید.چون در فضای بیرون قرار گرفته حتما انعکاس آسمان و  ساختمان های روبه رو … روی درب هست که خیلی هم خوبه.این نکته رو به یاد داشته باشید و استفاده کنید.

دانلود آبجکت در- پنجره


CGAXIS collection volume 3 :  مجموعه آبجکت در- پنجره ویری , تری دی مکس، شامل 79 نوع مدل درب ودستگیره با طراحی شیک و مدرن برای ساختمانهای مسکونی واداری میباشد.که مخصوص موتور رندر Vray وهمراه متریال و تکسچر لازم  مخصوص  3Dmax 2008 وبالاتراست.

همراه با کاتالوگ (همه آبجکت ها همراه با متریال و شیدر میباشد)

CGAxis Models Volume 3 Doors
آبجکت درب، برای MENTALRAY, Vray , C4D

دانلود رایگان  آبجکت در ورودی چوبی- تری دی مکس

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

نمونه آبجکت در- پنجره ورودی اتاق خواب، سالن، یک لنگه و دولنگه طراحی شده

درب ورودی خارجیدرب خارجی پارکینگدرب ورودی داخلی


Archmodels vol. 109: این محصول از شرکت اورموشن حاوی 70 نوع آبجکت از انواع در آسانسور،در ورودی مجتمع های مسکونی،درب اتاق خواب و فضاهای اداری،درب های ویژه کلینیک ها و بیمارستان ها و انواع پنجره،با متریال و تکسچر و آماده مخصوص 3dMAX و سیستم رندرینگ Vray میباشد.همه آبجکت ها دارای طراحی خوب و متنوع و با مصالح چوب و فلز و شیشه کار شده اند.پنجره های سه بعدی تری دی مکس ساده درب داخلی ساخته شده از قاب چوبی آبجکت پنجره آهنی – دانلود پنجره کوچک 3ds max معماری پرده / کرکره دانلود رایگان پارکت درب ورودی و پنجره های سه بعدی تری دی مکس مدل های اشیاء درهای ورودی است.

models of doors and windows
Modern wooden entrance door

doors interior glass

دانلود  رایگان آبجکت درب شیشه ای- تری دی مکس

 


آبجکت در ورودی

آبجکت در ورودی
3ds model is plain model with textures packed
telegram

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام.من هرکاری میکنم پسووردش رو نمیتونم پیدا کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا