خانه / دانلود آموزش جلوهای ویژه پیشرفته فارسی : کامپوزیت روتوسکوپی انیمیشن ترکینگ موشن گرافیک / آموزش شبیه سازی آب در تری دی مکس بدون استفاده از پلاگین 3ds max
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 4 - "آموزش شبیه سازی آب در تری دی مکس بدون استفاده از پلاگین 3ds max" توسط تاریخ انتشار: 15/07/2016

آموزش شبیه سازی آب تری دی مکس Simulation water 3ds Max آموزش شبیه سازی آب تری دی مکس : یکی از مهم ترین عناصر طبیعی که رندر های خارجی وجود دارد آب هست. و با استفاده از آن میتوان رندرهای خیلی حرفه ای و زیبایی را به وجود آورد. سطوح وسیع آب در رندر، میتواند …

آموزش شبیه سازی آب در تری دی مکس بدون استفاده از پلاگین 3ds max

آموزش شبیه سازی آب تری دی مکس Simulation water 3ds Max

آموزش شبیه سازی آب تری دی مکس : یکی از مهم ترین عناصر طبیعی که رندر های خارجی وجود دارد آب هست. و با استفاده از آن میتوان رندرهای خیلی حرفه ای و زیبایی را به وجود آورد. سطوح وسیع آب در رندر، میتواند انعکاس های محیط را در خود نشان دهد و حس زندگی و طبیعی را به رندر های شما بدهد.میتوان گفت که هیچ فضای معماری، طبیعی را نمیتوان بدون آب تصور کرد.

برای شبیه سازی آب در تری دی مکس، پلاگین های زیادی وجود دارند! اما در این آموزش، میخواهیم از خود ابزارهای تری دی مکس برای شبیه سازی آب استفاده کنیم. در این آموزش فقط با استفاده از مودیفایر های flex و point cache modifiers و سیستم ذرات مکس particle flow و همچنین ابزارهای محدود کننده مسیر path constraint اینکار را انجام دهیم.

پس از دیدن این آموزش، خودتان میتوانید انواع آب موج دار رودخانه ، و استخر و … را شبیه سازی کنید. دوستان عزیزم، اگر به دنبال شبیه سازی خیلی حرفه ای آب و رفتارهای فیزیکی آن هستید، همانند چیزهایی که در فیلم های هالیوودی مشاهده میکنید (مثلا صحنه ای که یک سد شکسته میشود و آب پشت سد وارد یک شهر میشود …) توصیه میکنیم با نرم افزارهایی حرفه ای شبیه سازی آب مانند ریل فلو realflow کار کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش شبیه سازی آب تری دی مکس

نام آموزش : شبیه سازی آب در تری دی مکس بدون استفاده از پلاگین 3ds max

زمان : حدود 40 دقیقه

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15522 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*