آموزش انیمیشن سازی

دانلود آموزش جامع Lynda – Learning Cinema 4D R21

دانلود آموزش جامع سینمافوری Lynda – Learning Cinema 4D R21

دانلود آموزش جامع سینمافوری Lynda – Learning Cinema 4D R21

به دوره آموزشی صفر تا صد سینمافوردی Learning Cinema 4D R21 از سایت لیندا خوش آمدید. در این دوره میتوانید تمام مفاهیم پایه ای و ضروری کار با این نرم افزار قدرتمند را یاد بگیرید.

این دوره به شما می دهد یک پایه و اساس پایه ای در مورد چگونگی عملکرد نرم افزار سینمافوردی Cinema 4D R21 به شما می دهد تا شما بتوانید با اطمینان به انجام پروژه های پر چالش تر بپردازید. کمپانی MAXON در این نسخه واقعاً روی گردش کار متمرکز شده است و پیشرفت های مختلفی در نحوه استفاده شما از سینما 4D وجود دارد. ما در مورد گزینه های جدید صدور مجوز و تغییرات رابط کاربری یاد خواهیم گرفت. من تکنیک های مفید و روشهای تنظیم پروژه خود را به شما نشان خواهم داد و برخی از مفاهیم اساسی را برای کار درCinema 4D R21 به اشتراک می گذارم تا بتوانید برای موفقیت تنظیم شوید.

در مرحله بعد این آموزش Cinema 4D R21 ، مراحل گرفتن اشیاء ساده و دستکاری آنها به صورت سه بعدی را طی می کنیم. برای ایجاد تصویری که می تواند در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ، چراغ ها ، مواد و جلوه های ارائه می دهیم. از آنجا ، ما راه خود را از طریق خط لوله تولید ، خروجی گرفتن آثار هنری ایجاد شده در نرم افزار Adobe Illustrator انجام خواهیم داد و اصول اساسی مانند مدل سازی ، ایجاد انیمیشن ، روشنایی و کار با مواد و دوربین ها را یاد خواهیم گرفت. در آخر ، ما با استفاده از سیستم قدرتمند Take Take نتیجه می گیریم و می بینیم که چگونه یک رندر سه بعدی در پست ساخته می شود. امکانات خلاقانه کار در 3D تقریباً بی حد و مرز است و من واقعاً مشتاقانه منتظر هستم که نحوه کار در نرم افزار Cinema 4D R21 را هم سرگرم کننده و هم شهودی بدانم. بنابراین اگر شما آماده هستید ، اجازه دهید شروع کنیم.

برای دانلود بهترین آموزش های نرم افزار Cinema 4D برای موشن گرافیک، جلوه های ویژه، مدلسازی معماری، انیمیشن سازی و … از سایت لیندا، یودمی با ما همراه باشید.

 

دانلود آموزش جامع نرم افزار سینمافوری (صفر تا صد)

Lynda – Learning Cinema 4D R21

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113128 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا