آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: تایپ متن سالیدورک روی قطعه اسکچ

آموزش ساخت متن سالیدورک به زبان فارسی Solidworks

آموزش ساخت متن سالیدورک به زبان فارسی Solidworks

روش ایجاد متن بر روی قطعه : در این سری از آموزش های تصویری solidworks ، میخوام نحوه ساخت متن و ارتفاع دادن متن Extrude a Text در سالیدورک را آموزش بدهم.

برای نوشتن متن سالیدورک ،  در یک part ، باید به ترتیب، این مراحل را انجام بدهیم: در گام اول روی face پارت مورد نظر کلیک کنید. دکمه Text را که در نوار ابزار Sketch قرار دارد را انتخاب کرده و یا از این مسیر آن را فعال کنید Tools > Sketch Entities > Text

طریقه فارسی نویسی در سالیدورک : برای ساخت یک profile برای جایی که متن باید قرار بگیرید، باید یک دایره را اسکچ کنید یا یک خط را ترسیم کنید، یا کمان و یا splines و … در گام بعدی sketch را ببندید و سپس یک sketch را برای یک text دیگر باز کنید.در گام بعدی در قسمت graphics area ، یکی از گزینه های edge, curve, sketch, یا sketch segment را انتخاب کنید.در قسمت PropertyManager ، زیر گزینه Text ، تکست را تایپ کنید تا نشان داده شود. به محض اینکه چیزی را تایپ کنید، متن مورد نظر در قسمت graphics area، نشان داده میشود.در گام آخر و در صورت نیاز، میتوانید تنظیمات متن را در قسمت Text PropertyManager انجام بدهید. در ادامه با سایر آموزش مقدماتی سالیدورک ، با من همراه شوید.

لینک های توصیه شده :

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش تایپ متن آموزش سالیدورک 2017 Solidworks text

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017

solidworks Sketching Text Editing Sketch Text Dissolving Sketch Text into Separate Sketch Entities Sketch Text PropertyManager متن را بر روی هر مجموعه ای از منحنی ها یا لبه های مداوم (از جمله محافل یا پروفایل های ساخته شده از خطوط، تایپ متن آموزش سالیدورک  قوس ها یا حلقه ها بر روی یک قسمت) طراحی کنید و متن را بیرون طریقه فارسی نویسی در سالیدورک بکشید یا برش دهید. متن در امتداد لبه بیرونی چهره آن، قالب بندی شده و سپس برش داده شده است. یک اسپیلین طرح شده یک لبه افست ایجاد می کند. طرح دوم متن را در خط افست قرار می دهد. متن فرمت شده و سپس اکسترود شده است. اگر منحنی یک نهاد اسکچ، یا یک مجموعه ای از اشیاء طرح، و متن طرح در همان طرح به عنوان منحنی، تبدیل اشیاء طرح به هندسه ساخت و ساز. شما می توانید متن را بر روی یک چهره از یک قسمت و اکسترود یا برش متن. متن فارسی نویسی در سالیدورک را می توان بر روی هر مجموعه ای از منحنی ها یا لبه های مداوم، از جمله محافل یا پروفایل های ساخته شده از خطوط، قوس ها یا حلقه ها تایپ متن آموزش سالیدورک وارد کنید.
telegram

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  لینک خرید نسخه کامل این دوره ، پایین ویدئو قرار گرفته
  میتونید خریداری و دانلود کنید رو روی کامیپوتر تون تماشا کنید

 2. سلام
  ممنون از تلاش هاتون
  لطفا کاری کنید که بشه این ویدئو ها رو با دانلود منیجر دانلود کرد
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا