آموزش اتوکد 2 بعدی

دانلود آموزش اتوکد مپ AutoCAD Map 3D 2021 از سایت لیندا

LinkedIn Learning - AutoCAD Map 3D 2021 Essential Training

دانلود آموزش اتوکد مپ AutoCAD Map 3D 2021 Essential Training

در این آموزش AutoCAD Map 3D 2021 Essential Training از سایت لیندا، روش های کار با نرم افزار اتوکد مپ 2020 را یاد خواهید گرفت.

حرکت از یک نقشه ساده اتوکد به یک GIS هوشمند آسان تر از آنچه فکر می کنید است. سیستم های اطلاعات جغرافیایی یا GIS فقط سیستم های بزرگی نیستند که بتوانند درون اتوکد زندگی کنند. اکنون که اتوکد 2019 در عضویت است ، ابزار ابزار 3D اتوکد یک جزء رایگان است. بنابراین اگر شما صاحب اتوکد هستید ، دارای یک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) هستید. در دوره آموزش LinkedIn Learning ، من به ابزارهایی می روم که قدرت سیستم اطلاعات جغرافیایی را زنده می کنند و ما می توانیم اتوکد را فراتر از DWG قدیمی ساده حرکت کنیم. بنابراین به من ، گوردون لوکت ، در دوره آموزش AutoCAD Map Essential Training ، با من همراه شوید.

نرم افزار سه بعدی ساز اتوکد مپ AutoCAD Map 3D داده های نقشه شما را غنی تر می کند ، و آن را بصری و هوشمندانه تر می کند. با استفاده از اتوکد 2021 ، مجموعه ابزار Map Map بصورت رایگان ارسال می شود و یک سیستم اطلاعات جغرافیایی هوشمند (GIS) را به هر نقشه اتوکد می آورد. در این دوره به مشاور و مربی GIS Gordon Luckett بپیوندید ، جایی که وی نحوه استفاده از این برنامه قدرتمند را برای ویرایش داده ها در نقشه های موجود اتوکد نشان داده و برای منابع جدید اطلاعات به پایگاه های داده خارجی متصل می شود. او همچنین نحوه اتصال به ، سبک و تجزیه و تحلیل داده های GIS را نشان می دهد و داده ها و نقشه های نهایی خود را به یک کتاب نقشه مبتنی بر وب منتشر می کند. همه این موارد و موارد دیگر با AutoCAD Map 3D امکان پذیر است. شروع به تماشای کنید ، و یاد بگیرید که چگونه قدرت جغرافیایی را به DWG خود بیاورید.

مربی این دوره، آقای Gordon Luckett است و در طول 2h 43m میتوانید ضروریات AutoCAD Map 3D 2021 را به صورت کامل یاد بگیرید.برای دانلود سایر آموزش AutoCAD ، با ما همراه باشید.

دانلود فیلم آموزش کامل نرم افزار اتوکد مپ AutoCAD Map 3D 2021 از سایت لیندا

LinkedIn Learning – AutoCAD Map 3D 2021 Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113007 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا