مبلمان : میز / صندلی

آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.245 (ویری + کرونا)

دانلود آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.245

آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.245 (ویری + کرونا)

در این صفحه میتوانید مجموعه مبلمان مدرن آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.245 را دانلود کنید که برای رندرینگ معماری، فوق العاده ضروری است. که قابل استفاده درنرم افزار تری دی مکس و دو متور رندر Corona و V-Ray است.

در آرچ مدل Evermotion – Archmodels vol.245 میتوانید آبجکت: مبل‌، صندلی‌ و میزهای شیک ، صندلی‌ها و میزهای مدرن که حاوی وسایل میز و صندلی مدرن و شیک را دانلود کنید.

Evermotion – Archmodels vol.245 برای هر نوع فضای داخلی معاصر – لابی های عمومی یا اتاق خواب های خصوصی یا اتاق نشیمن مناسب هستند. برای رسیدن به کیفیت عکس ها و مدل سازی آبجکتها و متریال ها در این مجموعه تلاش زیادی کردیم. همه اشیا آماده استفاده در تجسم های شما هستند.

مدل های ارائه شده در پلاگین های Corona و V-Ray در نرم افزار تری دی مکس رندر شده اند که به همراه فایل های تکسچر و کاتالوگ پی دی اف قابل دانلود می باشد:

مجموعه مبلمان و میز و صندی مدرن تری دی مکس : (ویری + کرونا) 

Evermotion – Archmodels vol.245

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

دانلود کاتالوگ PDf

دانلود پارت 1 دانلود پارت 2

خرید پستی پکیج کامل

 خرید پکیج کامل آبجکت های حرفه ای آرچ مدل از ابتدا تا انتها ….

Show More
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

Back to top button