آموزش انیمیشن سازی

آموزش ریگ کاراکتر انیمیشن سینمافوردی Rigging and Animation in Cinema 4D

دانلود Motion Design School – Rigging and Animation in Cinema 4D

آموزش ریگ کاراکتر انیمیشن سینمافوردی Rigging and Animation in Cinema 4D

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی ریگ کاراکتر انیمیشن سینمافوردی Motion Design School – Rigging and Animation in Cinema 4D را از سایت موشن دیزاین اسکول، دانلود کنید

یک دوره آنلاین در مورد چگونگی زنده کردن تقریباً هر شخصیت سه بعدی ، اعم از شخص ، ربات یا هر نوع کاراکتر دیگری است. در این دوره ، شما می آموزید که چگونه یک ریگ درست کنید که به راحتی و به صورت دستی یا خودکار متحرک شود.

هر شخصیتی که داشته باشید ، اعم از شخص یا روبات ، هزارپا یا چتر دریایی ، درک اصول تقلب همراه با شبیه سازی ، xPresso و کمی ریاضیات شما را به طور عملی متعال می کند. ما با یک simpleال ساده شروع خواهیم کرد: آیا اصلاً به یک دکل احتیاج دارید؟ چه مواردی به آن نیاز دارد؟ و چه زمانی می توانید از جایگزینی آن با خوشه ها ، نقشه های راس و تغییر شکل دهنده ها جلوگیری کنید؟ پس از آن ، ما به تدریج از استفاده از سیستم های استاندارد Cinema 4D برای ایجاد سیستم های خود استفاده خواهیم کرد.

این دوره برای کسانی است که اخیراً کار با نرم افزار Cinema 4D را شروع کرده اند. باید آماده باشید که تقلب به غلظت بالا و همچنین تجربه کار در 3D نیاز دارد. در بعضی مواقع به این آسانی نخواهد بود ، اما تقلب تنها راه زنده کردن شخصیت شماست.

  • زمان آموزش: 6:21
  • فایل فرمت: mp4

دانلود دوره جامع ریگ کاراکتر و انیمیشن سینمافوردی

Motion Design School – Rigging and Animation in Cinema 4D

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا