آموزش انیمیشن سازی

آموزش شبیه سازی پاشیده شدن آب: جلوه ویژه افکت اسلو موشن Slow Motion

آموزش جلوه ویژه و شبیه سازی پاشیده شدن آب و افکت Slow Motion

انیمیشن شبیه سازی افکت پاشیده شدن آب ریل فلو RealFlow

پاشیده شدن آب ریل فلو : حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی در یک روز بارانی، یک ماشین با سرعت از کنار شما رد بشود و از روی یک گودال آب رد شده و آب به شما پاشیده شود ؟! حالا افکت پاشیده شدن آب را میخواهیم خودمان بسازیم.

در این سری از آموزش های نرم افزار ریل فلو – تری دی مکس RealFlow tutorial ، میخواهیم افکت پاشیده شدن آب داخل یک گودال آب توسط گام های یک انسان را شبیه سازی کنیم.

شبیه سازی مایعات liquid simulation در نرم افزار ریل فول کار بسیار لذت بخشی هست و در این دوره آموزشی هم میخواهیم یک پروژه کامل را به این کار اختصاص دهیم.و یک سیوکنس سینمایی cinematic sequence را ایجاد کنیم.

در این دوره یاد میگیرم که چطور افکت پاشیدن آب water splash را شبیه سازی کنیم و نحوه تنظیم پارامترهای آن را در RealFlow توضیح خواهیم داد.

برای زیبایی و هیجان بیشتر و سینمایی شدن پروژه؛ افکت بولت تایم bullet time effect را هم به شبیه سازی مان اضافه میکنم تا مانند فیلم ماتریکس، لحظه پاشیده شدن آب ، را سرعت آهسته نشان دهیم. و افکت هایی که چشم را خیره میکند eye catching VFX shotا را بسازیم.

در این دوره سعی میکنیم کلی تکنیک که واقعا در انجام سریع پروژه به شما کمک میکنند توضیح دهیم و روش های صرفه جوی در وقت time saving techniques را کار کنیم.

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

  • نام آموزش : آموزش ساخت انیمیشن جلوه ویژه و شبیه سازی پاشیده شدن آب و افکت Slow Motion
    نرم افزارهای استفاده شده : RealFlow – 3ds Max
    شرکت سازنده : pluralsight
    زمان : 1 ساعت و 52 دقیقه

دانلود رایگان آموزش Creating Slow Motion Fluid Effects in RealFlow

دانلود رایگان آموزش – حجم = 1 گیگ

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15359 :لینک کوتاه
کانال تلگرام
نمایش بیشتر

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا