آموزش انیمیشن سازی

آموزش ساخت کلید انیمیشن سازی مایا Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder and Maya

آموزش ساخت کلید های انیمیشن MotionBuilder Maya

آموزش ساخت کلید انیمیشن سازی مایا و متحرک سازی کاراکتر Blending Between Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder and Maya

در این دوره آموزشی، میخوایم یاد بگیریم که چطور میشه پرفونمنس های موشن کپچر شده و کلید های انیمیشن ها را در محیط نرم افزار MotionBuilder Maya موشن بویلدر، با هم ترکیب کنیم.و ساخت و ویرایش کلید های انیمیت مایا را تمرین کنیم.مشکلات انیمیشن سازی در هنگام ورودی و خروجی گرفتن به سایر برنامه را حل کنیم.

هدف و برنامه نهایی ما از آموزش Blending Between Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder and Maya ، ساخت و اضافه کردن کلید های انیمشن به سیکل و چرخه آن هست.سختی کار در واقع این هست که به نحوی کلید های انیمیشن را وارد کنیم، که کل پروسه حرکت کاراکتر ، خراب و غیر واقعی نشود.برای اینکه انیمیشن سازی مان راحت تر بشود و بعدا هم بتوانیم آن را در موشن بویلدر MotionBuilder انیمیت کنیم، یاد میگیریم که چطور در مایا میتوان استخوان بندی یک آدمک را به صورت انیمیت درآورد.

سپس تنظیمات پبش فرضی Maya asset را که در مایا ذخیره کرده ایم را با استفاده از ابزا های Animation: Motionbuilder 4.0  و marketing automation tools comparison به موشن بویلدر ارسال میکنیم. به عبارت دیگر یاد میگیریم که تغییر عملکرد های فریم های انیمیشن، جزئی از چرخه آن باشند. و نحوه انتقال انیمیشن کاراکتر به مایا را تمرین خواهیم کرد.

دانلود آموزش ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا MotionBuilder Maya

Blending Between Keyframe Animation and MoCap in  : MotionBuilder Maya

پخش آنلاین قسمت اول آموزش

 

  • آموزش ترکیب ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا + فایل های پروژه
  • زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه

 

آموزش ساخت کلید انیمیشن سازی مایا + موشن بیلدر

 Blending Between Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder and Maya

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

لینک کوتاه : https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=12173

 

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا