خانه / دانلود آموزش انیمیشن سازی: تری دی مکس 3d max مایا Maya سینما فوردی CINEMA 4D / آموزش ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا MotionBuilder Maya
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا MotionBuilder Maya" توسط تاریخ انتشار: 03/01/2016

آموزش Blending Between Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder Maya در این دوره آموزشی، میخوایم یاد بگیریم که چطور میشه پرفونمنس های موشن کپچر شده و کلید های انیمیشن ها را در محیط نرم افزار MotionBuilder Maya موشن بویلدر، با هم ترکیب کنیم.و ساخت و ویرایش کلید های انیمیت مایا را تمرین کنیم.مشکلات انیمیشن سازی …

آموزش ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا MotionBuilder Maya

آموزش ساخت کلید های انیمیشن MotionBuilder Maya

آموزش Blending Between Keyframe Animation and MoCap in MotionBuilder Maya

در این دوره آموزشی، میخوایم یاد بگیریم که چطور میشه پرفونمنس های موشن کپچر شده و کلید های انیمیشن ها را در محیط نرم افزار MotionBuilder Maya موشن بویلدر، با هم ترکیب کنیم.و ساخت و ویرایش کلید های انیمیت مایا را تمرین کنیم.مشکلات انیمیشن سازی در هنگام ورودی و خروجی گرفتن به سایر برنامه را حل کنیم.

هدف و برنامه نهایی ما از این آموزش، ساخت و اضافه کردن کلید های انیمشن به سیکل و چرخه آن هست.سختی کار در واقع این هست که به نحوی کلید های انیمیشن را وارد کنیم، که کل پروسه حرکت کاراکتر ، خراب و غیر واقعی نشود.برای اینکه انیمیشن سازی مان راحت تر بشود و بعدا هم بتوانیم آن را در موشن بویلدر MotionBuilder انیمیت کنیم، یاد میگیریم که چطور در مایا میتوان استخوان بندی یک آدمک را به صورت انیمیت درآورد.

سپس تنظیمات پبش فرضی Maya asset را که در مایا ذخیره کرده ایم را با استفاده از ابزا های Animation: Motionbuilder 4.0  و marketing automation tools comparison به موشن بویلدر ارسال میکنیم. به عبارت دیگر یاد میگیریم که تغییر عملکرد های فریم های انیمیشن، جزئی از چرخه آن باشند. و نحوه انتقال انیمیشن کاراکتر به مایا را تمرین خواهیم کرد.

پخش آنلاین قسمت اول آموزش

دانلود آموزش ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا MotionBuilder Maya

نام محصول: آموزش ترکیب ساخت کلید های انیمیشن سازی مایا + فایل های پروژه

زمان: 1 ساعت و 30 دقیقه

قیمت: 4,500

ابتدا کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

ارسال مجدد رایگان در صورت هرگونه مشکل

برای ثبت سفارش و اضافه کردن این محصول به لیست خرید اینجا کلیک کنید

خرید آموزش از فروشگاه تری دی مکس فارسی

 

لینک کوتاه : https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=12173

 

دیدگاهتان را ثبت کنید