آموزش انیمیشن سازی

دانلود آموزش ریگ کاراکتر موشن بیلدر MotionBuilder FBIK Rigs

دانلود آموزش موشن بیلدر Using MotionBuilder FBIK Control Rigs

دانلود آموزش Using MotionBuilder FBIK Control Rigs

در این سری از آموزش های موشن بیلدر MotionBuilder میخوایم نحوه کار کردن کامل Full Body IK rig را با استفاده از نرم افزار MotionBuilder کار کنیم.

مجموعه ابزارهای پیشرفته و سیستم ریگ کردن که در این نرم افزار ارائه شده شامل : FK/IK blending و Auxiliary Pivots و سایر ویژگی ها به ساده تر کردن و راحت تر کردن پروسه animate سازی به ما کمک خواهند کرد.

این دوره آموزشی را که شامل یک پروژه هست را با اصول پایه ای FBIK rig کردن شروع میکنیم  و سپس یاد میگیریم که چطور با استفاده از این ابزار ریگ rig کردن انیمیشن animate را انجام بدهیم.مثلا با استفاده از ابزار pinning که محل حرکت و محور جابه جایی دست یا پا ها را محدود و مشخص میکند.

آموزش ریگ حرفه ای کاراکتر موشن بیلدر

با بکار گیری ابزار FK/IK در موشن بیلدر میتوانید حرکت قوس دار برای دست و پا تعریف کنید و با استفاده از نقاط پیوت Auxiliary Pivots و effectors نقاط کنترل چندگانه multiple control points را تعریف کنید.

در این سری از آموزش ها ، ما به شما نشان خواهیم داد که چطور از ریگ ها rig استفاده کنید  تا یک انیمیشن جذاب بسازید و همچنین کلی تکنیک هایی که در دقت شما صرفه جویی میکنند time-saving features را به شما یاد خواهیم داد.

پس از یادگریری اصول ریگ کردن basics rig و اینکه چطور از آن ویژگی های پیش رفته استفاده کنید ؛ میتوانید کاراکترهای انسان پیچیده را complex character animation را در حداقل زمان و بالاترین میزان دقت بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فیلم آموزش تصویری ریگ موشن بیلدر Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش ریگ کاراکتر

  • نام آموزش : دانلود رایگان آموزش ریگ کاراکتر موشن بیلدر MotionBuilder FBIK Rigs
  • نرم افزارهای استفاده شده : MotionBuilder
  • شرکت سازنده : pluralsight
  • زمان :  40 دقیقه

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا