آموزش انیمیشن سازیآموزش particle system

آموزش ساخت انیمیشن جلوه ویژه هودینی REBELWAY – Intro to Houdini FX

آموزش ساخت انیمیشن جلوه ویژه هودینی REBELWAY – Intro to Houdini FX

جلوه ویژه هویدینی REBELWAY – Intro to Houdini FX

این دوره برای افرادی که درک خوبی از گرافیک کامپیوتری CG دارند و علاقه مند به درک کامل نرم افزار هودینی Houdini و چگونگی استفاده صحیح از ظرفیت آن در ایجاد ذرات FX ، شبیه سازی آب ، تخریب و شبیه سازی تخریب حجم یک ساختمان هستند ، طراحی شده است.برای رندر عناصر مختلف FX و نحوه ترکیب آنها با استفاده از COP Houdini و بسیاری موارد دیگر.

ما انواع مختلفی از FX را ایجاد می کنیم و با هر موضوع قسمت خاصی از Houdini را پوشش خواهیم داد و یاد می گیریم که چگونه با تعداد کمی از گره ها کار کنید.

ما یک صحنه داخلی را برای شروع از مکانهایی که ذرات مختلف را طراحی خواهیم کرد در ضمن یادگیری چگونگی ایجاد بصری های پیچیده و درک نحوه کار شبیه سازی ذرات
سپس ادامه خواهیم داد و شروع خواهیم کرد به نمودار نگاری تخریب این محیط و یاد می گیریم چگونه هندسه شکستگی و استفاده از گلوله ها. هنگامی که محیط خود را نابود می کنیم ، سیل بزرگی ایجاد خواهیم کرد تا بدانیم که چگونه شبیه سازی آب در هودینی کار می کند.سپس خواهیم آموخت که چگونه می توان از شبیه سازی حجم و دود برای ایجاد FX مختلف مبتنی بر دود استفاده کرد تا آنچه را که در هفته 2 ایجاد کرده ایم تقویت کنیم.ما یاد خواهیم گرفت که چگونه انواع FX از جمله ذرات ، حجم و آب را با استفاده از مانترا سایه زده و ارائه دهیم.

در پایان هفته 8 دانش آموز باید درک بسیار عمیقی از نحوه کار Houdini کسب کند و قادر به ایجاد و ارائه ذرات FX ، شبیه سازی آب ، تخریب باشد.

 

 

دانلود دوره جامع آموزش ساخت انیمیشن جلوه ویژه هودینی VFX به همراه فایل های پروژه

REBELWAY – Intro to Houdini FX

قیمت این کورس آموزشی در سایت rebelway به مقدار $ 374.99 است. پس قدر بدونید و دانلود کنید

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا