خانه / دانلود آموزش انیمیشن سازی: تری دی مکس 3d max مایا Maya سینما فوردی CINEMA 4D / آموزش فارسی سینمافوردی CINEMA 4D R17 : مقدماتی تا پیشرفته
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3٫75 out of 5)
Loading...
بازدید: 3.75 - "آموزش فارسی سینمافوردی CINEMA 4D R17 : مقدماتی تا پیشرفته" توسط تاریخ انتشار: 10/09/2017

آموزش فارسی سینمافوردی : مدلسازی نورپردازی رندر کامپوزیت آموزش فارسی سینمافوردی : به دوره آموزش کامل سینمافوردی CINEMA 4D R17 خوش آمدید. در این آموزش ویدئویی ، میخواهیم به صورت گام به گام ، تمام مباحث مهم و پایه ای از مدلسازی modeling بر اساس پولیگان و یا توسط خطوط دو بعدی polygonal and spline گرفته تا مباحثی مانند …

آموزش فارسی سینمافوردی CINEMA 4D R17 : مقدماتی تا پیشرفته

آموزش فارسی سینمافوردی CINEMA 4D R17 مدلسازی نورپردازی رندر

آموزش فارسی سینمافوردی : مدلسازی نورپردازی رندر کامپوزیت

آموزش فارسی سینمافوردی : به دوره آموزش کامل سینمافوردی CINEMA 4D R17 خوش آمدید. در این آموزش ویدئویی ، میخواهیم به صورت گام به گام ، تمام مباحث مهم و پایه ای از مدلسازی modeling بر اساس پولیگان و یا توسط خطوط دو بعدی polygonal and spline گرفته تا مباحثی مانند نورپردازی ، رندرینگ ، شیدر دهی و … را کار کنیم.

در این دوره آموزش سریع سینمافوردی CINEMA 4D tutorials ، میخواهیم مهارت های لازم برای ساخت پروژه های گرافیکی 3D graphics با ظاهر عالی و حرفه ای و انیمیشن سازی animations را در این نرم افزار واقعا قدرتمند را یاد بگیرید.

نرم افزار سینمافوردی CINEMA 4D که به صورت اختصار به آن C4D میگونید ، دقیقا مثل یک ابزار بصری کار میکند و تمام بچه هایی در کار موشن گرافیک motion graphics ، جلوه های ویژه visual effects ، یا انیمیشن سازی animation هستند ، میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

مدرس این دوره ، آقای Craig Whitaker از سایت لیندا هست و این دوره را با معرفی آخرین امکانات و ویژگی های جدید نسخه CINEMA 4D R17 که در سال 2015 منتشر شده ؛ شروع میکند.این دوره برای تمام دوستانی که تازه میخواهند نرم افزار سینمافوردی را شروع کنند یا از سایر نرم افزار ها میخواهند به CINEMA 4D R17 مهاجرت کنند ، مناسب هست !

در این دوره ، در طول 11 بخش به مدت 6:30 ساعت ، هسته اصلی و ویژگی های عملکردی CINEMA 4D را از مباحث مبتدی شروع و سپس به مدلسازی بر اساس خطوط، پولیگان ، دفورمر ها ، متریال سازی ، شیدر سازی و نورپردازی ، کار با ابزار موگراف MoGraph toolbox ، انیمیشن سازی و رندر گیری را در سینمافوردی کار خواهیم کرد.

از آنجایی که خروجی نرم افزار هایی مانند سینمافوردی را باید کامپوزیت کرد ، به صورت خلاصه ، نحوه خروجی گرفتن برای افترافکت After Effects ، با استفاده از نرم افزارهای AEC یا CINEWARE و کامپوزیت را کار خواهیم کرد.

 چکیده آموزش فارسی سینما فوردی :

 • آموزش کامپوزیت مدل های سینمافوردی در افتر افکت Compositing C4D
 • رندر گیری مدل های سه بعدی و انیمیشن سازی
 • دوره کامل انیمیشن سازی در سینمافوردی Animating CINEMA 4D
 • آموزش کار با موگراف MoGraph
 • آشنایی با مفهوم نورهای سه بعدی 3D lighting
 • جزئیات دادن به سطوح با استفاده از شیدر و متریال materials . shaders
 • آموزش کار با دفورمر ها برای مدل سازی پایه ای و کار هایی مانند : bend, twist, warp
 • مدل سازی احجام سه بعدی بر اساس ادتیبل پولی polygons
 • آشنایی با محیط نرم افزار C4D interface و پنجره ها و منوها و …
 • نحوه بکار گیری Take System برای کامپوزیت

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

 • نام آموزش : آموزش فارسی سینمافوردی (مقدماتی تا پیشرفته)
 • نرم افزارهای استفاده شده : CINEMA 4D R17
 • زمان : 6 ساعت و 30 دقیقه
 • شرکت سازنده : لیندا Lynda

 

خرید پستی

سفارش این آموزش از فروشگاه تری دی مکس فارسی

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15622 :لینک کوتاه

کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فلید ها الزامی است *

*