آموزش انیمیشن سازیآموزش مدلسازی

آموزش هودینی CGcircuit – Applied Houdini Rigids VI

دانلود آموزش هودینی CGcircuit – Applied Houdini Rigids VI

آموزش هودینی CGcircuit – Applied Houdini Rigids VI
در این صفحه میتوانید کورس آموزشی آنلاین پاره شدن زنجیر یک گاوصندوق CGcircuit – Applied Houdini Rigids VI را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه کار با نرم افزار هودینی بالا ببرید.

در Rigids VI ، ما می آموزیم که چگونه زنجیره های هدایت سریع ، پایدار و به راحتی هنری ایجاد کنیم که برای انواع موقعیت ها قابل استفاده باشند. مشکلات متداول رویکردهای ساده لوحانه مورد بحث قرار خواهد گرفت ، در حالی که تکنیک های زنجیره زنی پیشرفته ، موقعیت یابی و جهت گیری برای غلبه بر آنها نشان داده شده است. پس از ایجاد ، ما به طور استراتژیکی هم حلقه های زنجیره ای و هم محدودیت های آنها را می شکنیم. موضوعات دیگر شامل ایجاد و درک محدودیت لولا ، بیرون ریختن یک سکه از صندوق امانات و برخی روشهای جالب برای ایجاد نور جادویی و جلوه های ذره ای است! و مانند همیشه ، یکسری نکات و ترفندهای آماده تولید برای ساده سازی کل فرآیند نیز اجرا خواهد شد.

Applied Houdini یک سری تولید با کیفیت تولید است که توسط استیون کنیپینگ (vimeo.com/161576184) ایجاد شده است ، در حال حاضر یک مدیر تخریب ارشد بدن صلب / مدیر فنی FX در Light & Magic صنعتی Lucasfilm (جنگ ستارگان: آخرین جدای ، Rogue One ، A Star Wars داستان ، جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود). از گردش کار اثبات شده تولید بهره مند شوید و در عین حال توضیحی عمیق در مورد اینکه چرا کارها به روشی که انجام می دهند ، ارائه دهید. بهترین از همه – هر ویدئو به جای صحبت کردن و فضای مرده ، با اطلاعات واقعی و پاورقی مملو است!

  • زمان دوره: 4:30 ساعت
  • زبان آموزش : روسی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای

دانلود آموزش آنلاین پاره شدن زنجیر یک گاوصندوق : مدلسازی و انیمیشن حرفه ای

CGcircuit – Applied Houdini Rigids VI

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا