آموزش مدلسازی

آموزش تری دی مکس 3ds Max 2021 از سایت لیندا

دانلود آموزش تری دی مکس 3ds Max 2021 از سایت لیندا

آموزش تری دی مکس 3ds Max 2021 Essential Training

در این صفحه میتوانید آموزش آخرین ورژن نرم افزار تری دی مکس 3ds Max را از سایت لیندا دانلود کنید وبا ویژگی های قدرتمند و خلاقانه جدید آن، آشنا شوید.

تری دی مکس 3ds Max، یکی از بهترین نرم افزاهای سه بعدی سازی است که توسط شرکت AutoDesk، توسعه داده میشود که در صنعت رسانه و سرگرمی، به صورت گسترده، استفاده میشود.من هارون اف. راس هستم. برای کمک به شما در شروع کار در مکس ، من یک دوره ویدئویی را با عنوان “آموزش ضروری 3ds Max 2021” نوشتم. در این دوره مبتدی ، با اصول اولیه رابط ، نحوه دستکاری اشیاء و حرکت در فضای سه بعدی شروع خواهیم کرد. برای یک مرور کلی از ابزارهای مدل سازی موجود ، ما از تکنیک های بیشماری مانند اسپلین ، چند ضلعی و سطوح زیربخش استفاده خواهیم کرد. برای تنظیم صحنه ، به بررسی تکنیک های اصلی دوربین و چیدمان می پردازیم ، خواهیم دید که چگونه دنیای خود را با چراغ های فتومتر و نور روز ، نورپردازی واقع گرایانه انجام دهیم. هیچ رندر سه بعدی بدون متریال و بافت کامل نیست ، ما با استفاده از ویرایشگر مواد تخته سنگ رنگ را به دنیای خود می آوریم. از آنجا ، ما به ساختن سلسله مراتب ، انیمیشن فریم ساده کلید پیشرفت خواهیم کرد و با ارائه یک دنباله انیمیشن به دیسک پایان می دهیم. 3ds Max یک برنامه کاربردی قدرتمند و همه منظوره برای ایجاد محتوای دیجیتالی است. بیایید یادگیری ضروریات 3ds Max 2021 را شروع کنیم.

در این دوره، خواهید آموخت که چگونه به رابط کاربری 3ds Max بروید و آن را متناسب با تنظیمات برگزیده خود تنظیم کنید. نحوه مدل سازی اشیاء مختلف با استفاده از اسپلین ، چند ضلعی پولیگان و با مقهوم سابدیواید کردن سطوح (subdivision surfaces) را کشف کنید. سپس بیاموزید که سلسله مراتب (hierarchies) بسازید ، دوربین و نورپردازی اضافه کنید و با کلیدهای کلیدی متحرک شوید. مربی Aaron F. Ross همچنین نگاهی عمیق به مواد و نقشه برداری از بافت و همچنین گزینه هایی برای موتورهای رندر مانند Arnold و Quicksilver دارد. آموزش جامع نرم افزار 3ds Max 2021 از سایت لیندا را از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

 

دانلود فیلم آموزش کامل تری دی مکس 3ds Max 2021 از سایت لیندا

Lynda – 3ds Max 2021 Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

دانلود فايل ها و آموزش های مرتبط با وی ری تری دی مکس 3Ds max V-Ray 

آموزش فارسی ویری V-Ray برای تری دی مکس

آموزش فارسی 3ds Max در معماری : مقدماتی تا پیشرفته

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا