آموزش ساخت موشن گرافیک سینمافوردی Cinema 4D R20 Motion Graphics

آموزش ساخت موشن گرافیک سینمافوردی Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: Motion Graphics

آموزش ساخت موشن گرافیک سینمافوردی Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: Motion Graphics

دوستان علاقه مند به ساخت و طراحی موشن گرافیک های سه بعدی جذاب سینمافوردی برای صنعت تبلیغات، و هر گونه پرزانته سه بعدی تجاری میتوانند این دوره فوق العاده از سایت لیندا Cinema 4D R20 Essential Training: Motion Graphics را دانلود کنند.

این دوره ای است که بر روی گرافیک های حرکتی متمرکز شده است ، و در آن ما به دنبال استفاده مناسب از ابزارهای برنده جایزه آکادمی MoGraph خواهیم بود که در این برنامه قدرتمند از تیم در Maxon یافت شده است. در آغاز دوره ، ما در مورد برخی از نمونه های کار و مفاهیم اصلی از جمله خط لوله گرافیک حرکت ، بحث خواهیم کرد که گرافیک حرکت چیست. از آنجا ، ما مستقیماً به سیستم MoGraph و چگونگی کار با Cloners همراه با نمای کلی از نحوه تحریک و کار با جدول زمانی می پردازیم.

من این دوره آموزش سینمافوردی را طوری طراحی کردم که شما یک پایه و اساس نرم افزاری داشته باشید و در مورد Splines بیاموزیم و نحوه وارد کردن پرونده های Adobe Illustrator ، مدل سازی رویه ای و روش های مدل سازی اضافی ارائه شده توسط Volume Builder و Volume Measure، که جدید هستند ویژگی ها در نسخه 20. ما می آموزیم که چگونه می توان انیمیشن های دوربین پیچیده را با ایجاد اشکال در بین دوربین ها ، نحوه کار چراغ ها به صورت سه بعدی و تکنیک های ایجاد و اصلاح مواد و همچنین چگونگی بیرون آمدن از سینما 4D برای کارهای بعدی در پست یاد گرفت. یکی از قابل توجه ترین تغییرات در سینما 4D R20 ، معرفی زمینه ها ، تغییر دریا در روشی است که ما در مورد کار با MoGraph فکر می کنیم ، و یک تغییر دهنده بازی در نحوه ایجاد گرافیک حرکت در سینما 4D به جلو است. من برای یادگیری این مفاهیم قدرتمند و به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این دوره با شما بسیار هیجان زده ام.

 

صفر تا صد آموزش ساخت موشن گرافیک سینمافوردی سه بعدی حرفه ای (مقدماتی پیشرفته)

Lynda – Cinema 4D R20 Essential Training: Motion Graphics

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

If you like to pay with Paypal, Email us at :  jafarsydi [at]yahoo.com

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

 

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=113085 :لينک کوتاه
کانال تلگرام
برچسب ها

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

مطالب ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن