آموزش بازی سازی

آموزش کامل کنترل کننده های یونیتی و شبیه سازی هوش مصنوعی کاراکتر Unity

آموزش کنترل کننده یونیتی pluralsight Unity Navigation Fundamentals

آموزش کنترل کننده یونیتی Unity Navigation Fundamentals

این دوره آموزشی یونیتی از شرکت pluralsight ، برای کمک به تمام توسعه دهنده گان بازی سازی طراحی شده است. تا تمام برنامه نویسان و طراحان بازی ای که میخواهند درک کاملی پیداکنند از کنترل کننده های یونیتی Unity Navigation و همچنین به مسیر یابی آنها pathfinding کمک کند.این دوره آموزشی را با نرم افزار Unity 2017 1.1 ادامه خواهیم داد

در این دوره آموزشی یونیتی به صورت کامل ، سیستم گردش یونیتی (Unity Navigation system) را برسی خواهیم کرد و از  آن به عنوان یک مزیت و برتری، استفاده خواهیم کرد. و تمام کنترل کنند های بازی را به صورت عمق و کامل (Unity’s built-in navigation system) تحلیل میکنیم. تا بتوانید با تمام NavMeshes, NavMeshAgents – off-mesh links به خوبی کار کنید.

در گام بعدی، یاد خواهیم گرفت که چطور با استفاده از NavMeshObstacles ، هوش مصنوعی در بازی یونیتی تان را ایجاد کنید و شبیه سازی کاراکتر هوشمند را برای بازی خود داشته باشید.در گام بعدی، تکنیک های پیشرفته تری مانند parabolic jumping را یاد خواهید گرفت و به خود بازیگر، این اجازه را خواهید داد تا کنترل بازی را به دست بگیرد.پس از تماشای این دوره آموزشی، این دانش را کسب کرده اید که با سیستم ناویگیشن یونیتی Unity’s AI Navigation system به خوبی کار کنید. تمام این ترفندها را به صورت کامل در Unity 2017 1.1 برسی خواهیم کرد.

در این آموزش، با معرفی یک سیستم ناوبری داخلی، به هوش مصنوعی با Unity 3D میشویم. من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک NavMesh را در صحنه خود تعریف کنید، یک عامل را هوشمندانه از طریق آن برای رسیدن به اهداف مختلف و نحوه اتصال مناطق جداگانه ای از یک صحنه، به کار ببرید. NavMesh یک تکنیک معمول در بازی AI است تا تعریف یک منطقه قابل دستیابی در یک محیط را داشته باشد. همچنین برای محاسبه مسیر بین دو نقطه، NPC حرکت را از موقعیت خود به هدف، اجازه دشمن به یک بازیکن یا حرکت بازیکن به مقصد مورد نظر (به عنوان مثال یک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک یا RTS) . Unity یک اجرای داخلی این سیستم ناوبری ارائه می دهد که در نسخه های رایگان و حرفه ای موجود است. برخی از ویژگی های پیشرفته، مانند لینک خارج از شبکه، تنها طرفدار هستند. شما می توانید از طریق پنل Navigation با استفاده از پنجره – Navigation به سیستم ناوبری دسترسی داشته باشید و در کنار Inspector باز شود.

ورژن یونیتی مورد نیاز: Unity 5.6 و بالاتر

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول

دانلود آموزش pluralsight Unity Navigation Fundamentals

MP4 1280×720 | 1h 11m | ENG/RUS | Project Files | 425 MB

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا