آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: آفست از لبه سه بعدی

آموزش سالیدورک مدلسازی solidworks offset geometry

آموزش سالیدورک آفست solidworks offset geometry

در این آموزش مدلسازی solidworks رایگان به زبان فارسی میخوام در مورد ابزار Offset on Surface صحبت کنم که با آن میتوانید از تمام صفحات خودتان را دو لبه کنید و یک کپی موازی در دور تا دور لبه های آن ایجاد کنید.

در این آموزش سالیدورک 2017 ، ما یک مدل سه بعدی داریم که و میخواهیم از لبه های داخلی آن یک بله جدید (offset 3D model edges) ایجاد کنیم . اینکار را میتوانید روی تمام سطوح مدلها (model faces) و در تمام اسکچ های سه بعدی 3D sketch ایجاد کنید.

در ورژن های قدیمی تر سالیدورک ، برای آفست کردن لبه ها offsetting an edge ، باید features جدیدی را اضافه میکردیم که در ورژن سالیدورک 2017 ، اینکار خیلی راحت تر شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا ساخت یک آفست اسکچ Creating Sketch Offsets را روی یک مدل سه بعدی هندسی (3D Geometry Surfaces) را به صورت عملی و تصویری ، با هم کار کنیم. همچنین توصیه میکنم آموزش solidworks pdf را هم از دست ندهید.

فیلم آموزش مقدماتی سالیدورک Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش سالیدورک مدلسازی سه بعدی solidworks offset geometry

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017

solidworks 2017 Farsi and Video Tutorials By: jafar sydi. How to Creating Sketch Offsets on 3D Geometry Surfaces می تواند از ابزار Offset on Surface برای جبران لبه های مدل 3D و چهره های مدل در طرح سه بعدی استفاده کند. پیش از این، مجبور بودید ویژگی دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 های اضافی را برای جبران لبه ایجاد کنید. برای ایجاد جابجایی طرح در سطوح هندسی 3D: یک مدل سه بعدی را باز کنید روی Offset در آموزش تصویری سالیدورک سطح (Sketch toolbar) یا Tools> Sketch Tools> Offset on Surface کلیک کنید. در ناحیه گرافیکی، لبه Surface-Loft4 را به عنوان نشان داده شده انتخاب کنید. در PropertyManager: تنظیم فاصله افست تا 10. انتخاب معکوس نهاد در چهره مخالف پیش بینی می شود. هنگامی که لبه انتخاب شده به چهره هایی که متعلق به همان بدن هستند، می توانید از معکوس استفاده دانلود رایگان فیلم آموزشی solidworks به زبان فارسی کنید. لبه های داخلی Surface-Loft5 و Surface-Loft3 را انتخاب کنید. کلیک . مقدار ابعاد سه لبه را دوبار کلیک کنید و در کادر Value value value 30 وارد کنید. روی افست روی سطح کلیک کنید. در PropertyManager: روی Surface-Loft5 در منطقه گرافیکی کلیک کنید. تنظیم فاصله افست تا 20. کلیک . تمام لبه های Surface-Loft5 افست می شوند.برای ایجاد یک افست طرح: در یک طرح باز، یک یا چند نهاد اسکچ، یک چهره مدل یا لبه مدل را انتخاب کنید. ابزارهای افست Tool_Offset_Entities_Sketch.gif (Sketch toolbar) یا Tools> Sketch Tools> Offset Entities را کلیک کنید. خواص در PropertyManager Subteties Offset را تنظیم کنید. هنگامی که در ناحیه گرافیک کلیک میکنید، نهاد افست کامل می شود. خواص را قبل از کلیک روی منطقه گرافیکی تنظیم کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا