آموزش مدلسازیآموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش هودینی برای هنرمندان سه بعدی Introduction To Houdini For 3D Artists

آموزش هودینی REBELWAY – Introduction To Houdini For 3D Artists

آموزش هودینی REBELWAY – Introduction To Houdini For 3D Artists

در این باندل آموزشی به مدت 20 ساعت میتوانید به صورت کامل، کار با نرم افزار هودینی Houdini را یاد بگیرید.در پایان هفته 5 دانش آموز باید درک بسیار عمیقی از نحوه کار Houdini کسب کند و بتواند محیطی کاملاً شاد و پویا ایجاد کند.

درک houdini و چگونگی استفاده از ابزارهای مدل سازی رویه ای آن برای ایجاد 3d assets های سه بعدی ، ایجاد محیط ، سایه و ارائه با استفاده از مانترا و همچنین یادگیری نحوه ترکیب با استفاده از COP Houdini.ما تعداد زیادی از 3d assets ها را ایجاد می کنیم و هرکدام می آموزیم که چگونه از nodes های خاص در houdini استفاده کنیم و چگونه از رویه هندسی پیچیده مدل سازی کنیم.

ما با تجزیه و تحلیل شروع خواهیم کرد و در مورد معماری گوتیک خواهیم آموخت و خواهیم دید که چگونه می توانیم راه حل خودمان را برای ایجاد پنجره نمادی ، قوس ها و ستونی که در این معماری به کار رفته است ، بسازیم ، سپس به ترفند و جمع آوری 3d assets های مختلف می پردازیم تا بلوک های مدولار ایجاد کنیم که روزی کنار هم قرار بگیرند. یک محیط رویه ای بسیار پیچیده در Houdini ایجاد کنید. سپس خواهیم آموخت که چگونه روش های UV برای 3d assets های اصلی ایجاد کنیم.اکثر 3d assets ایجاد شده را سایه بزنید و شروع به نورپردازی و رندر کردن محیط سه بعدی خود کنید.

دوره جامع آموزش هودینی برای هنرمندان سه بعدی به همراه فایل های پروژه

REBELWAY – Introduction To Houdini For 3D Artists

MP4 1920×1080 | Total time: 19h 58m | ENG | Project Files Included

قیمت این آموزش در سایت REBELWAY مقدار $ 349.99 دلار است. پس قدر بدونید و دانلود کنید

 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا