آموزش مدلسازی

آموزش طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی Houdini Digital Assets

Designing VEX Driven Digital Assets in Houdini Pluralsight

 آموزش طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی Designing VEX Driven Digital Assets in Houdini Pluralsight

دانلود آموزش طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی

طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی : یکی از مهارت هایی که کاربران حرفه ای هودینی Houdini artist را از کاربران معمولی جدا میکند، دانش VEX است!

این دانش، یک دنیای جدید از امکانات برای ساخت آبجکت ها و فایل های آماده asset building را میسازد!وقتی که متوجه میشوید که هودینی Houdini ، نود ها nodes و گره هایی را که لازم دارید را برای شما فراهم نمیکند، خودتان میتوانید آنها را craft کنید و بسازید!

دانلود آموزش هودینی : در این دوره آموزشی طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی Designing VEX Driven Digital Assets in Houdini ، میخواهیم ریاضیات و VEX ها را برای ساخت یک درخت دیجیتالی asset ترکیب کنیم که هم برای پروژه های شخصی مناسب است و هم برای پروژه های نهایی و تجاری production work شما !

در ابتدا ، تنظیمات اثبات مفهومی را انجام خواهیم داد تا ایده های کاری را به شما نشان دهند، اما در این مرحله، کلی از ویژگی ها را از دست میدهد! در گام بعدی یک مرحله جلوتر خواهیم رفت و یک working asset را با رابط کاربری user interface مناسب خواهیم ساخت!

در قسمت بعد، برای اینکه درخت دیجیتالی ما ظاهر واقعی تر tree look realistic به خودش بگیرد، ویژگی های more features بیشتری را به آن اضافه خواهیم کرد!

پس از گذراندن این دوره؛ مفهوم VEX را خیلی بهتر درک کرده اید و یادگرفته اید که چطور از مفاهیم مختلف ریاضی mathematics concepts استفاده کنیم و از مزیت های آنها استفاده کنیم!

این دوره آموزشی طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی، در محیط نرم افزار Software Houdini انجام میشود.کاری دیگری است از شرکت pluralsight به مدت سه ساعت و پنجاه دقیقه و مدرس این دوره هم آقای Jonathan Granskog است!

 ویدئو آموزشی طراحی آبجکت دیجیتالی هودینی : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

دانلود آموزش راحی آبجکت دیجیتالی هودینی

 Designing VEX Driven Digital Assets in Houdini Pluralsight

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21525 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا