آموزش بازی سازیآموزش ساخت متریال

آموزش سازماندهی asset در هودینی Introduction to Look Dev In Houdini

دانلود آموزش CGCircuit – Introduction to Look Dev In Houdini

دانلود آموزش CGCircuit – Introduction to Look Dev In Houdini

در این ویدئو آموزشی هودینی CGCircuit – Introduction to Look Dev In Houdini میتواید مهارت های خودتان را در زمینه مدیریت asset در هودینی بالا ببرید و تکنیک های بهینه سازی : نورپردازی و رندر و شیدینگ خودتان را بالا ببرید.

در این ماژول آموزشی ما خواهیم آموخت که چگونه asset های خود را سازماندهی کنیم ، چرا این مرحله مهم است ، asset های خود را برای بافت باز کنیم ، سپس در نهایت دارایی را در داخل Houdini نورپردازی، شیدینگ و رندرگیری کنیم، همچنین در مورد چگونگی بهینه سازی رندر در داخل صحبت خواهیم کرد از هودینی.

قبل از اینکه در مورد ماژول آموزش صحبت کنیم ، می خواهم قبل از شروع این دوره در مورد برخی پیش نیازها صحبت کنم. ما در این ماژول از سه برنامه جداگانه استفاده خواهیم کرد ، مایا برای بازرسی و سازمان دهی دارایی ، من جزئیات نحوه استفاده از مایا را توضیح نمی دهم ، لازم است برخی از دانش های مربوط به مایا مورد استفاده قرار گیرد. برای باز کردن دارایی ها از Unfold 3d استفاده خواهیم کرد ، برخی از دانش های مفید مفید خواهند بود اما برای این مرحله لازم نیست. در داخل هودینی ، تجربه قبلی با هودینی مفید خواهد بود و ممکن است درک مفاهیم به اشتراک گذاشته شده در اینجا را آسان کند.

 

  • زمان دوره: 2:45 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Houdini

آموزش سازماندهی asset در هودینی + نورپردازی، شیدینگ و رندرگیری

CGCircuit – Introduction to Look Dev In Houdini

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا