آموزش بازی سازی

پکیج کامل پراب سه بعدی 3d Props : برای بازی سازی یونیتی + واقعیت مجازی

دانلود پکیج کامل پراب سه بعدی یونیتی 3d Props بازی سازی واقعیت مجازی

دانلود پراب سه بعدی یونیتی 3d Props بیمارستان : iClone Combo Pack Medical Bundle

 پراب سه بعدی یونیتی  :در این قسمت پکیج دیگری از شرکت iclone را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که نرم افزاری است که با آن میتوانید انیمیشن های سه بعدی ریل تایم real time 3d animation software داشته باشید. این پکیج برای کسانی که زمینه بازی سازی ریل تایم – انیمیشن سازی و ساخت واقعیت مجازی فعالیت دارند، مناسب است.

محتوای فایل دانلودی ، شامل اتاق های درمان بیمارستان Hospital Room ، لابراتورها و آزمایشگاه های بیمارستان Hospital Lab ، اتاق انتظار بیمار Hospital Waiting Room ، دفاتر کار دکتر Doctor’s Office و … است.

مدل سازی این پکیج، به صورت دسته بندی شده sub-props است و در نتیجه به راحتی هر قسمت از دیوار، کف و … را میتوانید جابه جا کنید یا حذف deleting کنید. و تمام آیتم ها و متعلقات روی دیوار ، به آن متصل attached شده و اگر در حین View گیری در یک زاویه خاصی قرار گرفتید، به راحتی میتوانید بخشی از مدل را مخفی کنید که معمولا این کار در موقع فیلم برداری انیمیشن film angles و زوایای خاص پیش می آید.

در ادامه، باید بگویم که تمام پراب ها props به صورت تکی singles در این مجموعه قرار گرفته و شما میتوانید آنها را به صورت جزا داخل صحنه قرار بدهید و یا داخل مجموعه ای که خودتان ساختید set-up کنید.به عنوان هدیه، در این مجموعه 6 نوع کاراکتر non-standard iclone characters که به صورت Body-Ready هستند قرار گرفته که میتوانید در تمام standard iClone motions از آنها استفاه کنید.

نرم افزار تخصصی واقعیت مجازی Real-time 3D Animation Software – Reallusion iClone

نرم افزار بی نظیر iClone7 توانسته است آخرین تکنولوژی ریل تیم real-time technologies را دنیای انیمیشن سه بعدی 3D Animation ، در یک محیط دوستانه طوری ساده کند که تمام مفاهیم پایه ای مانند : ساخت کاراکتر character creation ، انیمیشن سازی animation ، طراحی صحنه scene design ريال و داستان روایی سینمایی cinematic storytelling و …

متور رندر کننده iClone  نیرو گرفته از کارت گرافیکی GPU powered renderer توانایی رندر گیری با کیفیت نهایی سریع و artistic visual quality را به هنرمندان گرافیکی داده است.پکیج نرم افزاری iClone Animation Pipeline ، توانسته است به صورت کاملا منحصر بفردی ابزار های سه بعدی استاندارد صنعتی industry-standard 3D و متور های بازی سازی game-engines را برای بازی و نرم افزارهای تعاملی interactive applications ، فیلم و واقعیت مجازی film and virtual production بسازد.

پکیج نرم افزاری iClone ، به صورت گسترده توسط استدیوهای فیلم سازی ، نویسندگان، کارگردان ها، انیماتورها ، تبلیغ کننده گان، و یا هر کسی که میخواهد تخیلات خود را خیلی سریع به واقعیت تبدیل کند turn their vision into a reality. مناسب است.

دانلود پراب سه بعدی یونیتی 3d Props فیزیکی

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

آموزش فارسی صفر تا صد بازی سازی یونیتی

خرید پستی
مشاهده کل پروژه های یونیتی

برای خرید این محصول و یا سایر پروژه های آماده بازی سازی unity ، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا