آموزش مدلسازی

آموزش صفر تا صد تکنیک های حرفه ای مدلسازی زیبراش zrush sculpting

آموزش صفر تا صد تکنیک های حرفه ای مدلسازی زیبراش zrush sculpting

آموزش حرفه ای زیبراش تکنیک های مدلسازی متریال سازی zrush digital sculpting techniques

سلام. به دوره آموزش حرفه ای زیبراش جدید ZBrush که توسط آقای Michael Ingrassia تدریس میشود، خوش آمدید. من خیلی خوشحال هستم که این دوره منتشر شده و فکر میکنم که این آموزش برای شما هم جذاب و بامزه باشد!

این دوره آموزشی شامل صفر تا صد طراحی و مدلسازی از روی مفاهیم هنری original concept art است و مدل سازی و حجاری sculpting  این دوره، با کار روی مدل های با جزئی و تعداد کم پولیگان low poly base mesh در ZBrush شروع میشود.

وقتی که وارد ZBrush شدیم، گام به گام به شما نشام خواهم داد که چطور یک مدل ساده خام و با جزئیات پایین را  با استفاده از ابزار های اصلی و فرعی subtools به یک مدل سه بعدی با جزئیات بالا (highly detailed sculpt)، تبدیل کنید.

پس از تکمیل پروسه حجاری زیبراش sculpt ، نحوه کار با قلومی حجاری و و اقعا جادویی زیبراش را light poly painting technique را به شما نشان خواهم داد.و در پایان روش های ساده ولی ماثری را برای لایه بندی لیر مپ ها (render layer maps) را با استفاده از ابزار رندرگیری ZBrush’s VPR را به شما نشان خواهم داد.

در نهایت رندرهای فوق العاده زیبا و جذابی  را در زیبراش خواهیم گرفت و البته کلی ترفند و تکنیک کاربردی را در حین آموزش، با هم مرور خواهیم کرد. بیاید زودتر شروع کنیم.

برای کاربران حرفه ای ZBrush ، این دوره باحال هست و برای کابران مبتدی، کاملا سوپرایز کننده است که این روش طراحی را با زیبراش را یاد میگیرند.

زیبراش یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های مدلسازی کاراکترهای پیچیده powerful digital sculpting techniques است که شما هم میتوانید مدل های خلاقانه ای را با آن بسازید.در این دوره یک مترسک هالووین را خواهیم ساخت و تکنیک هایی مانند zrush sculpting DynaMesh را کار خواهیم کرد، طراحی و مدلسازی پارچه و لباس ، طراحی کلاه با متریال کرباسی، و کنده کاری روی کدو تنبل هالووین را در زیبراش انجام میدهیم .

سرفصل های آموزش حرفه ای زیبراش صفر تا صد

  • کار روی رندرهای نهایی در Photoshop
  • آموزش ریگ کاراکتر مایا Rigging in Maya
  • آموزش تکنیک پالی پینتینگ زیبراش Polypainting ZBrush
  • خروجی گرفتن subtools به مایا برای سفارشی سازی مدل
  • آموزش ساخت براش و قلمو های سفارشی custom brush
  • آموزش کار با ابزار های مدلسازی حرفه ای زیبراش DynaMesh ZRemesher

 ویدئو آموزش : Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=22118 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا