آموزش مدلسازی

آشنایی با پلاگین قلموی زیبراش ZBrush XMD ToolBox Plug-in Features

آشنایی با پلاگین قلموی زیبراش ZBrush XMD ToolBox Plug-in Features

آموزش زیبراش XMD ToolBox Plug-in Features

در این صفحه، یک پلاگین add-on برای زیبراش به اسم XMD ToolBox for ZBrush را میخوام به شما عزیزان معرفی کنم که توسط آقای Michael Dunnam منتشر شده است.

این ابزار برای پیدا کردن و فیلتر کردن براش های زیبراش (ZBrush brushes) مانند : alphas and UI layouts و … کار برد دارد.همچنین با کمک XMD ToolBox for ZBrush اگر assets ای را به صورت دستی وارد کرده باشید ، خیلی راحت تر میتوانید آن را پیدا کنید.

همان طور که میدانید در نرم افزار زیبراش، ما محدویت قلم حدود 300 brushes را داریم که توسط XMD ToolBox for ZBrush این محدویت برداشته میشود.نصب ToolBox ساده شده است. هیچ نیازی به کلید سریال وجود ندارد. فقط نصب کنید و استفاده کنید.

 

ویژگی های پلاگین XMD ToolBox Plug-in Features

  • قابلیت نام گذاری روی fave tabs ها
  • دسته بندی خیلی راحت brushes – alphas ها
  • قابلیت اضافه کردن توضیحات دلخواه به brush and alpha
  • نصب سریع و قابلیت سفارشی سازی رابط کاربری ZBrush UI customizations
  • قابلیت ذخیره سازی براش ها و آلفا ها در قسمت favorite tabs برای راحتی استفاده

 

آموزش تصویری زیبراش Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش کار با پلاگین زیبراش XMD ToolBox Plug-in

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

 

The XMD ToolBox is the ultimate organizational tool for ZBrush ToolBox در حال حاضر کاملا رایگان است! با این حال، شما نیاز به عضو XMD برای بیش از 1200 براش XMD شگفت انگیز و الف. نصب ToolBox ساده شده است. هیچ نیازی به کلید سریال وجود ندارد. فقط نصب کنید و بروید ویژگی های XMD ToolBox دسته بندی برس ها و حروف خود را اضافه کنید شرح برای هر قلم مو و آلفا صرفه جویی در برس و آلباس خود را در زبانه های مورد علاقه برای سهولت استفاده نام و نام خانوادگی نامحدود نام و مرور تنظیمات UI خود را ZBrush برچسب برس و الف ها مرور برس بر اساس نوع جستجو بر اساس نام ویژگی های منبع XMD به راحتی XMD Brush مجموعه ها دانلود براش های فردی دانلود مستقیم از ToolBox گرفتن یک عضو XMD برای به دست آوردن تجربه کامل! نوشته شده در تاریخ 17 ژوئیه 2017. پلاگین در حال حاضر رایگان: برای جزئیات پایین رفته. هنرمند محیط زیست و خالق قلم مو سفارشی ZBrush مایکل دانام رسما XMD ToolBox، یک افزودنی جدید برای مرور و فیلتر کردن براش های ZBrush، alphas و طرح بندی UI رسما منتشر کرده است. این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا محدودیت داخلی 300 برس را از بین ببرند، و تنها بارگذاری برسهای بر اساس تقاضا را آسان می سازد. بر اساس Dunnam، بروشورهای ZBrush، alpha و UI خود را فیلتر کنید و بر اساس آن، "XMD ToolBox" "هدف اول این است که بر روی حد برس ZBrush غلبه کند"، و این امکان را برای استفاده از بیش از 300 برس در نرم افزار بوسیله بارگذاری و تخلیه برس روی تقاضا افزونه نیز در نظر گرفته شده است تا فرآیند مرور کتابخانه های قلم مو بزرگ را سریع تر و قابل اعتمادتر، اضافه کردن جستجوی جستجوی جدید و فیلتر کردن توابع. برسها را می توان با نوع فیلتر، و alphas با عمق بیت و رزولوشن؛ یا شما می توانید برچسب های سفارشی را اختصاص دهید. همچنین می توان نام طرح های UI و توضیحات را به قلم ها یا الف ها از داخل رابط اضافه کرد. ToolBox همراه با طیف وسیعی از طرح های رنگی آماده می شود و می تواند به حالت مینی تنظیم شود تا فضای استفاده شده روی صفحه نمایش کاهش یابد. قیمت گذاری و در دسترس بودن XMD ToolBox برای ZBrush 4R7 + در دسترس است که فقط در ویندوز اجرا می شود. به روز شده در تاریخ 29 جولای 2018: XMD ToolBox در حال حاضر در دسترس برای دانلود رایگان از وب سایت جدید Dunnam، XMD منبع، و به عنوان بخشی از اشتراک رایگان و یا پرداخت شده به محتوای خود. این قبیل هزینه 19.97 دلار بود. دانلود XMD ToolBox به صورت رایگان از XMD Source خواندن لیست کامل ویژگی های XMD ToolBox در مستندات آنلاین
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا