آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

صفر تا صد نورپردازی و کامپوزیت فوق حرفه ای رندر ماشین Vray Cinama 4D

آموزش نورپردازی و رندر ماشین : سینمافوردی ویری Vray Cinama 4D صفر تا صد فارسی

در سایت تریدی مکس فارسی، آموزش های فارسی رایگان زیادی برای نرم افزار های سینمافوردی و پلاگین ویری با موضوعات : مدلسازی، نورپردازی، رندر گیری ، متریال سازی ، پست پروداکشن مخصوص سینمافوردی و …. از شرکت envy-studio داشتیم !

آموزش نورپردازی و رندر ماشین : سینمافوردی ویری Vray Cinama 4D

و در این دوره آموزش تصویری دیگر پلاگین ویری برای سینمافوردی VRay inside Cinema 4D ، میخواهیم یک حجم پیچیده، زیبا و شیک مانند یک ماشین مدرن را با این دو نرم افزار قدرتمند رندر بگیریم ! در ادامه با آموزش نورپردازی و رندر ماشین ، با ما همراه باشید .

همان طور که می دانید، ساخت متریال ماشین کمی پیچیده است. چون در دنیای واقعی، این نوع متریال در چندین لایه روی بدنه ماشین اعمال میشود و هر سطح، یک نوع بافت و ظاهر را دارد و ما باید تمام این ویژگی های فیزیکی پیچیده را در یک متریال ویری تنظیم کنیم و بسازیم. و در این دوره، این کار را با متریال ویژه ویری ، یعنی VRay’s carpaint shader انجام خواهیم داد.

برای رسیدن به یک رندر فوق العاده زیبا و حرفه ای، باید کارهای زیادی را انجام داد! در این پروژه تمام تنظیم های دوربین ویری realistic tyre and alloy ، تنظیم زوایای دوربین (camera angles)، تنظیم فاصله کانونی دوربین و قاپ بندی focal length and framing ، و… را انجام خواهیم داد.

برای نتظیم نورپردای (lighting setups) این مدل زیبا در روز و  نورپردازی شب وی ری، به صورت نور استدیویی شب در یک فضای بسته dark studio environment ، و نور سفید استدیویی white studio ، باید مفاهیم پایه ای نورپردای اچ دی آر HDRI lighting را درک کرده باشید.

پس از انجام این مقدمات و یادگیری تکنیک های پایه، قادر خواهید بود مدل سه بعدی ماشین را در انواع فضاهای طبیعی و مصنوعی با انواع بگراند های backplate compositing قرار بدهید و آن را رندر و کامپوزیت کنید.تمام فایل های پروژه و صحنه scene files که در این دوره آموزشی استفاده شده، در فایل های دانلودی برای شما عزیزان، قرار داده شده است.این دوره آموزشی در 6 قسمت و به مدت زمان 5 ساعت ضبط شده است.

آموزش نورپردازی و رندر ماشین فوق حرفه ای : سینمافوردی پلاگین وی ری

  • معرفی آموزش و چکیده مطلب Intro
  • آموزش اصول پایه ای ساخت متریال پیچیده ویری (کار پینت) Carpaint Shader
  • پیش نیازهای تنظیم دوربین Realistic Tyre And Alloy
  • آموزش نورپردازی روز استیدویی The White Studio
  • آموزش نورپردازی شب استیدویی The Black Studio
  • آموزش کامپوزیت آبجکت رندر شده در بگراند واقعی HDRI & Backplate Compositing

 

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول

دانلود نورپردازی و کامپوزیت فوق حرفه ای رندر ماشین

Envy – Automotive Visualisation with VRay for C4D

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا