آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش جامع ویری V-Ray 5 3ds Max برای تری دی مکس

دانلود آموزش Lynda – V-Ray 5 for 3ds Max Essential Training

دانلود رایگان آموزش جامع ویری پنج V-Ray برای تری دی مکس Lynda – V-Ray 5 for 3ds Max Essential Training

در این صفحه میتوانید دوره جامع آموزش جامع ویری پنج V-Ray برای تری دی مکس از سایت لیندا Lynda – V-Ray 5 for 3ds Max Essential Training را دانلود کنید.

به دوره آموزش ضروری V-Ray 5 خوش آمدید ، در طی آن نگاه خوبی به نسخه پنجم از این موتور رندر بسیار محبوب و قدرتمند در داخل 3ds Max خواهیم داشت. نام من برایان بردلی است ، و من واقعاً مشتاقانه منتظر کار کردن با ابزارها و گزینه های جدید و قدیمی هستم که در این ابزار پیشرفته در دسترس ما هستند. در واقع ، در فصل های بعدی ، ما به همه چیز نگاه خواهیم کرد ، از ویژگی هایی که ، همانطور که گفتیم ، برای V-Ray 5 جدید هستند ، مانند آشنایی با انواه نور های ویری ، انواع laid compositing ها ، کتابخانه متریال جدید و موارد دیگر و همچنین اجرای از طریق نورپردازی در V-Ray ، استفاده از موتورهای GI آن ، کار با بسیاری از متریال و مپ ها ، نمونه برداری از تصویر یا کنترل کیفیت ، همراه با دوربین فیزیکی V-Ray بررسی می شود.

در واقع ، من می توانم اینجا خیلی کمی ادامه دهم. اما همانطور که می توانید خودتان به راحتی مطالب دوره را برای یک دید کلی روشن تر بررسی کنید ، و چون من مطمئن هستم که آماده استفاده از نسخه پنجم V-Ray در داخل Max هستید ، خوب ، بیایید هر چه زودتر، دوره جامع ویری پنج V-Ray برای تری دی مکس V-Ray 5 for 3ds Max Essential Training را شروع کنیم.

  • زمان دوره: 5h 43m
  • سطح آموزش: پایه ای
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

 

دانلود رایگان آموزش جامع ویری پنج V-Ray برای تری دی مکس از سایت لیندا

Lynda – V-Ray 5 for 3ds Max Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا