آموزش بازی سازی

آموزش توسعه بازی سازی آنریل انجین Unreal Engine 4 Game Development

آموزش استادی آنریل انجین و توسعه بازی سازی Unreal Engine 4.x Game

آموزش توسعه بازی سازی با نرم افزار آنریل انجین Unreal Engine 4.x Game Development

در ادامه سری آموزی های توسعه بازی سازی نرم افزار آنریل انجین، آموزش دیگری را از شرکت packtpub ، در سایت، منتشر کردیم.این دوره آموزشی ، شامل انجام پروژه های عملی با Unreal Engine 4 و همچنین راه حل های مشکلات بازی سازی جهانی را نشان میدهد. این دوره آموزشی ویدئویی ، به شما کمک میکند تا بازی های استانداردی را با استفاده از blueprints های آنریل انجین بسازید.

سطح این آموزش، متوسط به بالا است و برای کاربرانی که درک کاملی از زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++ ، دارند بسیار مناسب است.همچنین اگر سایر مفاهیم دانش کامپیوتری را بلد باشید، هم در درک این دوره، بسیار میتواند به شما کمک کند. مفاهیمی مانند : کنترل کننده های ساختار (if, while, for, switch) و برنامه نویسی Object Oriented و ساختار داده مانند (Arrays, Queues, Maps) و …

سبک و رویکرد: یک دستاورد عملی در زمینه پوشش دادن شیدرهای پیشرفته و تکنیک های اثربخش و نحوه اجرای آنها در بازی، ایجاد اثرات نور سفارشی، استفاده از شبیه ساز فیزیک برای اضافه کردن این لبه اضافی به بازی های خود، ایجاد محیط های بازی سفارشی، استفاده از تکنیک رندر ( شامل موتور رندر جدید)

در این آموزش بازی سازی ، یاد خواهید گرفت که چطور پروژه های آنریل انجین سی پلاس پلاس Unreal Engine C++  را بسازید و آنها را توسط کنترل کننده های مرجع به Unreal Engine C++ API متصل کنید. همچنین رابطه بین بلوپرینت آنریل انجین Unreal Engine blueprint system و Navigating the API documentation را یاد خواهید گرفت. همچنین توصیه میکنم آموزش فارسی بازی سازی آنریل اینجین سه بعدی : مقدماتی تا پیشرفته را هم مشاهده بفرمایید.

فیلم آموزشی Packt Publishing Mastering Unreal Engine 4.x Game Development Video

پخش آنلاین آموزش : قسمت اول

 

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا