آموزش انیمیشن سازی

توین موشن 2018 Twinmotion | نرم افزار تخصصی شبیه سازی معماری

دانلود توین موشن 2018 Twinmotion نرم افزار تخصصی شبیه سازی معماری

دانلود آخرین ورژن توین موشن Twinmotion

توین موشن Twinmotion  ، یکی از جدید نرم افزار هایی است که پا به عرصه فضا سازی سه بعدی مجازی و تجسم نمایی معماری گذاشته است. طبق گفته سازنده گان و تو سعه دهندگان Twinmotion  ، یکی از سریع ترین و ساده ترین اپلیکیشن های تجسم نمایی virtualization است که به تمام مفاهیم سه بعدی سازی و واقعیت مجازی ، معنی تازه ای بخشیده است.

آخرین ورژن توین موشن Twinmotion 2018 به صورت خاص برای معماری و ساخت و ساز، طراحی فضاهای شهری و لنداسکیپ ها توسعه داده شده است و قابلیت های فوق العاده ای برای پردازش پروژه های وسیع و مقیاس بالا و همچنین سنگین دارد. که حتی توسط متورهای بازی سازی مانند آنریل انجین Unreal Engine هم مورد استفاده قرار میگیرد.

توین موشن کاری از شرکت Abvent S.A است که توزیع کننده جهانی Twinmotion آخرین نسخه این برنامه یعنی Twinmotion 2018 را منتشر کرده است، یک نرم افزار شبیه سازی و طراحی سه بعدی است که به نظر خیلی از کاربران، میتواند رقیبی برای لومیان باشد و به معماران و طراحان امکان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن برای پروژه های معماری سه بعدی خود را به پروژه های واقعیت مجازی، مدل های دیجیتال خلق کنند سازگاری خوب با سیستم عامل ویندوز و مک ، از نقاط قوت و محبوبیت این نرم افزار است.

Twinmotion نرم افزار تجسم است که به شما اجازه می دهد فورا یک مدل دیجیتالی از پروژه های 3D خود را ایجاد کنید تا زندگی را در زمان واقعی اضافه کنید. این نتیجه یک رابطه بلند مدت بین توسعه دهنده و شرکت های معماری بین المللی است.Twinmotion به شما امکان اضافه کردن، حذف، اضافه کردن رنگ، قاب، اضافه کردن تزئینات، نور و تغییر پروژه های خود را در زمان واقعی، همه در یک محیط 3D تعاملی به لطف ابزار اختصاصی آن است. شما می توانید خلاقیت خود را، احساسات خود را بیان کنید؛ به بیان دیگر، هنر خود را در زمان واقعی بیان می کند.با شروع از مدل Twinmotion، شما بلافاصله می توانید تصاویر و ویدئو را تولید کنید، در حالی که با نرم افزار استاندارد در بازار چند ساعت برای تولید محتوای شما نیاز دارد.Twinmotion به نیازهای صنعت معماری و عموما ساخت و ساز، برنامه ریزی شهری و پروژه های معماری چشم انداز اختصاص می دهد. Twinmotion ابزار صنعتی را متناسب با نیازهای روزانه شرکت ها در طول عمر پروژه های خود از هر اندازه، چه برای برنامه ریزی شهری، معماری یا طراحی داخلی . ساده و ابتکاری است .Twinmotion با یک رابط کاربری فوق العاده آسان و بصری طراحی شده است. این طراحی شده است که از جعبه استفاده شود و بدون هیچگونه از دست رفتن هر کاری کارآی باشد. Twinmotion علاوه بر اینکه به طور باورنکردنی آسان برای استفاده است، کاربر را در تمام مراحل پشتیبانی می کند، با پشتیبانی کامل 3 بعدی در تمام مراحل.نسخه آزمایشی Twinmotion را امتحان کنید، به مدت 30 روز رایگان برای سادگی و کارآیی آن را تجربه کنید. کتابخانه ای با ارزش و ارزشمند. کتابخانه های Twinmotion اکوسیستم کامل مواد، رنگ، چراغ، آب، پوشش گیاهی، شخصیت ها و وسایل نقلیه را برای پروژه های واقع بینانه و پویا فراهم می کنند. علاوه بر عملیات کشیدن و رها کردن ساده، ابزار اختصاصی به شما امکان می دهد به راحتی و به سرعت پروژه خود را با حذف عملیات طولانی و تکراری انجام دهید. کتابخانه های شیء با بسته های محتوای اضافی که این پیشنهاد را غنی می کنند مقیاس پذیر هستند. کاربران همچنین ممکن است زمینه های سفارشی خود را از فایل های خودشان ایجاد کنند.Twinmotion سازگار با نرم افزار هایی است که هر روز استفاده می کنید، بدین معنی است که می توانید آن را در هر مرحله از کار خود وارد کنید.Twinmotion با تمام انواع فایل های مورد استفاده در دنیای معماری، Twinmotion با انواع فایل های استاندارد مانند FBX، DWG، DAE، و همچنین با فایل های بومی Sketchup و Cinema4D سازگار است. فایل های Autodesk REVIT پلاگین خاص خود را دارند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار توین موشن 2018 Twinmotion

  • تعریف حرکت و جابه جایی برای کاراکتر و ماشین Travel and movement
  • اضافه کردن اتوماتیک انواع افکت های باران، برف ، باید و افکت های فوری چهار فصل
  • دارای انواع مختلف ابزارهای طراحی Landscape و حجاری و مدلسازی درخت و آبجکت های فضای سبز
  • قابلیت همگام سازی با سایر نرم افزار های معروف مدلسازی ساختمان مانند رویت و آرشیکد ARCHICAD® and Autodesk Revit

فیلم آموزشی نرم افزار توین موشن   Video Tutorial 2018 Twinmotion


Video Tutorial

شبیه سازی حرکت ماشین و کاراکتر انسان؛ فقط با جند کلیک


Video Tutorial

پخش آنلاین معرفی برخی از ویژگی های Twinmotion 2018

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا