آموزش مدلسازی

آموزش سالیدورک SOLIDWORKS 2021 : مبتدی تا پیشرفته

دانلود آموزش Lynda – SOLIDWORKS 2021 Essential Training

دانلود رایگان آموزش سالیدورک SOLIDWORKS 2021 : مبتدی تا پیشرفته
در این صفحه میتوانید کورس آموزش سالیدورک SOLIDWORKS 2021 : مبتدی تا پیشرفته از سایت لیندا Lynda – SOLIDWORKS 2021 Essential Training را دانلود کنید که به تازگی منتشر شده و مهارت های خودتان را در نرم افزار قدرتمند سالیدورک، بالا ببرید.

به آموزش ضروری SOLIDWORKS 2021 خوش آمدید. تقاضای زیادی برای مهارت های طراحی و تدوین CAD وجود دارد. با تمام نوآوری هایی که در خودرو ، انرژی ، پزشکی ، اکتشافات فضایی و محصولات مصرفی اتفاق می افتد ، هرگز زمان بهتری برای یادگیری SOLIDWORKS نبوده است.

در دوره آموزش LinkedIn من ، سریعاً در ایجاد قطعات ، مجموعه ها و نقاشی های پیچیده سرعت می گیرید. ما تمام ابزارها و تکنیک های کلیدی را پوشش خواهیم داد تا بتوانید روی طراحی خود و نه نرم افزار تمرکز کنید. ما با ابزارهای اولیه طرح شروع می کنیم و طرح های دو بعدی ایجاد می کنیم که پایه و اساس اشیا 3D سه بعدی خواهد بود.

در مرحله بعدی ، ما مدل سازی ویژگی های سه بعدی را با اکسترود یا طرح های گردان به قطعات سه بعدی و سپس ایجاد اشیا complex پیچیده تر با استفاده از ابزارهای جارو ، سقف و سطح بررسی خواهیم کرد. و این فقط آغاز است. ما بهترین روش ها را برای چیدن قطعات در مجامع و ساختن سازه های مقاوم پوشش خواهیم داد. سرانجام ، ما خواهیم دید که چگونه می توان نقشه هایی را برای ارتباط قطعات و مجموعه های نهایی با یک تولید کننده ایجاد کرد ، که همراه با یک ماده از مواد و یادداشت های طراحی است. آیا شما آماده مهارت های خود را ارتقا دهید و یکی از قدرتمندترین بسته های نرم افزاری طراحی CAD 3D در صنعت را یاد بگیرید؟ در آموزش ضروری LinkedIn برای SOLIDWORKS 2021 به من بپیوندید.

  • زمان دوره: 8:33 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا پیشرفته
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش سالیدورک SOLIDWORKS 2021 : مبتدی تا پیشرفته

Lynda – SOLIDWORKS 2021 Essential Training

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا